Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti milyennek képzelitek el az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyennek képzelitek el az ideális párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sokat foglalkoztat a téma, hogy milyen lenne számomra egy tökéletes párkapcsolat és gyakran szürreális elvárásokhoz jutok, legalábbis annak gondolom őket, mivel eddig egy kapcsolatom sem közelítette meg azt amit szeretnék, ezért érdekelne, hogy nektek mik az elképzeléseitek.


Amire kíváncsi vagyok:

1: Mennyi ideig tart szerintetek a tökéletes párkapcsolat? (Valaki pár hónapra tervez, valaki egy életre, emiatt kérdem)

2: Mennyi időt töltenétek egy ilyenben a párotokkal? (Pl. Heti pár alkalom vagy minden nap 0-24)

3: Miben kellene, hogy hasonlítsatok és miben nem számít?

4: Milyen különlegesnek mondható elvárásaitok vannak?

5: Milyen tevékenységeket szeretnétek együtt csinálni/kipróbálni?


+1: Mennyi párkapcsolatotok volt eddig és mit gondoltok, mennyire befolyásolta a jelenlegi elvárásaitokat?


+Írhattok bármit ami eszetekbe jut még a témával kapcsolatban, akár véleménykifejtést is arról, hogy fontos-e a 100%-os megfelelés vagy sem és egyebek, mindent szívesen olvasok. :)


2018. okt. 22. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális párkapcsolat természetesen egy életre szól, legalábbis annak kellene lennie. Számomra például a néhány hónapos, éves kapcsolatok csupán egy ismerkedési szakasz hogy kiderüljön egymáshoz valók vagyunk e az életben és alkalmasak vagyunk e közös családot alapítani s az utolsó kajámat is odaadnám esetleg neki, illetve ha összetöri magát segítenék e neki a kórházban elvégezni a OO dolgát.:-D Különösebb elvárásom nincs, csak annyi hogy olyat ne tegyen amit én nem tennék vele és pozitív értelemben is. Ekkor tuti az összhang. Hogy milyen dolgokat szeretnénk együtt kipróbálni, hmm ez mindenkitől eltérő hiszen a páromnak más a hobbia mint nekem de azért szeretjük az egymásét. Én zenész vagyok és pocsék sofőr , ő szereti az autósportot és nő. Tehát jön a koncertjeimre, én meg a derby-n szurkolok neki és örülünk egymásnak. Hogy hány kapcsolatom volt, rajta kívül egy komolyabb ami egy évig tartott. A korábbiak ami tinikori csupán pár hónapot és a nyári szünetekkel rendszerint véget is értek.)
2018. okt. 22. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%

Cuckold kapcsolat.

Ezek sokáig tartanak és igazán őszinte.

2018. okt. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1, ugye mivel ez az ideál, akkor “örökké” tartson:)

2, Nekem nagy az egyedüllét igényem, szóval heti 2-3. Szükségem van a magányra.

3, Vallás/Állatédelem. Talán ez a két legfontosabb szempont, amiben egyeznünk kell. Akármennyire is szeretem (volt barátomnál is ez volt), ha olyan megnyílvánulása van, amiből látom, hogy nem tiszteli az állatokat megfelelő mértékben, egyszerűen megutálom:)

Ne szegje fejemet, ha elsütök neki 3-4 zsidós/cigányos/négeres poént. Meg értse a fekete humort. Egyik lételemem.

De a legtöbb mindenben értsünk egyet, persze lehetnek dolgok, amiben nem, de azt tudjuk normálisan megvitatni, vitatkozás nélkül.

4, ne legyen féltékeny típus/ hisztis. Nincs is annál undorítóbb, mikor egy heteró “férfi” (akinek nem szálltak le a golyói) hisztizik, vagy féltékenysègi rohamai vannak. Olyankor pillangókat tudnék küldeni az emberek gyomrába.

5, Filmezzünk együtt (de ne pofázza szét), kirándulások, vagy csak kísérjen haza az iskolából. Nekem már az is elég


+1, 1. kb semennyire. De a hisztizős rész miatta került bele


Jó így visszaolvasva elég durva vagyok, de akármennyire is nem látszik, viszonylag könnyű velem együtt élni. Hajlandó vagyok a kompromisszumokra, ha tényleg szeretem a fiút, megteszek neki mindent. Cserébe meg az elején az elvárásaimnak kell megfelelnie, de utána arany élete lesz :D

Ne zavarja, ha nem mondom neki, hogy szeretlek. Néha szoktam, de szerintem ha nem látszik, akkor az önmagában csak üres szó, inkább teszek érte, hogy tudja, mintsem szajkózom neki, nem vagyok papagáj.

Ja és az se zavarja, hogy nem mutatom ki sose az érzéseim, ezáltal mindig csak egy jégtömbnek tűnök. Hoppá az ellentmondás... Meg tudnám magyarázni, hogy a kettőt hogy hozom össze, de most nincs kedvem leírni.


Egyébként szerintem sokkal jobb egyedül. Nem vagy lekorlátolva, nem kutakszik utánad senki, azt csinálsz, amit akarsz. Nekem csak az elvárásaimnak megfelelő (alias tökéletes) srác kell, és csak is azzal vagyok hajlandó együtt lenni. De mivel ilyen nincs, inkább vagyok egyedül:)

2018. okt. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy rakás párkapcsolati előadáson jártam már, van is némi tapasztalatom,így elég határozott választ tudnék adni. Ennek tekintetében már pár kérdéseddel sem értek teljes egyet, úgyhogy privátban szívesen kifejtem,válaszolok, vagy bármi,írj rám,ha gondolod. 😊
2018. okt. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

1.Az ideális párkapcsolat számomra egy életre szóljon

2.Egy héten bármelyik napon ellennék vele,de én szeretem ha 1-2 nap nyugi van és csak magamra figyeljek.

3.Vallás számomra fontos szóval örülnék ha ebben hasonlítanank az hogy milyen az ízlésunk (zene..) az nem nagyon érdekelne (és jó lenne ha nézne sportot főleg kézilabdát)

4.tudja hogy mikor kell komolynak lennie

5.amit közösen kitalálunk azt szívesen is csinálnam ,hát kipróbálnak minden olyat amihez lenne bátorságom és ő ott velem lenne

+szerintem egy parkapcsoatban nem kell 100%ig megfelelni egymásnak,mivel azért szeret amilyen vagy .

Bocs hogy nem használtam sok helyen ékezetet.:)

2018. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!