Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha a barátnötök 2év elteltével is meglep teteket és gyakran mutatja ki a szeretetét? 18/l

Figyelt kérdés
A barátommal 2éve vagyunk együtt! Szeretjük egymást, nem mondja, hogy sok vagyok de azon gondolkozom van olyan, hogy egy kapcsolatnak azért lesz vége mert a másik túl sokat ad pl az én esetemben a barátom is ad de nem annyit(engem nem zavar) 18/l
2018. okt. 22. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én ezt igénylem és ha nem tenné ezt a barátnőm,akkor leülnék vele egy komoly beszélgetésre.
2018. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem gondolkoznál hülyeségeken és egyszerűen élveznéd, hogy szerelmesek vagytok egymásba? :)
2018. okt. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

egyem meeeg :D mindent megadnék ha ilyen barátnőm lenne :)

és miben nyilvánul ez meg?? hogyan próbálod kimutatni?? :)

mert ha pl ajándékokkal az engem zavarna :( nem szeretem ha költenek rám

2018. okt. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavar. Főleg ha valami szexi fehérneműben lep meg a szobámban.
2018. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
22%
Én szakítanék vele.
2018. okt. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért az ember vágyik visszaigazolasra. Verbalisan is.

Ez a nem szeretem kimutatni ...

Hát lehet ő ilyen, de az is lehet igazán már nem.

Meg. Tudd hogy szeretlek ha nem is mondom ...

Érezzem?

Háát ...

Elgondolkodtató hozzáállás.

Arrol nem beszélve, hogy ha bekövetkezik a krak nyugodtan mondhassa hogy "mondtam én egy szóval is?".

Röviden talán nem lesz érthető.

Nálunk a lány olyan szeretet cunamit adott.

Megvaltoztatott sok szempontbol.

Ja, aztan lelépett. Ez külön téma lehetne.

De visszajött. Szinte ott folytattuk.

Aután jött a "Hát nem kell azt mindig mondani". Amit fent is irtam.

Nem vagyunk egyformák. Zavarhatja. Ilyen is van.

Kérdés, milyen mértékben öntöd rá a szereteted. Probáld visszább fogni magad, aztán meglátjátok. Én belefáradtam hogy ki kellett találnom.

2018. okt. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A folyamatos ajándékozás nem túl jó, én pl nem szeretem a szeretetemet tárgyakkal kimutatni, ezért nem is érzem magam attól szeretve, ha tárgyakat kapok. Inkább csak stresszel, hogy ennek nagyon látványosan örülni kell, sőt viszonozni is. Egyszerűen nem ez jelenti a szeretetet.

Ha törődsz vele, gondoskodsz róla és nem tárgyi téren mutatod ki a szereteted, azzal semmi gond. De vigyázz, a szeretés nem azt jelenti, hogy nulla-huszonnégyben a nyakán lógsz és nem hagysz neki teret

2018. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amelyik kapcsolatnak azért lesz vége, mert kimutatod, hogy szereted, az nem kapcsolat. Vagy soha nem is volt az, vagy már régesrég kihűlt.
2018. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!