Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit akar tőlem az exem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem az exem?

Figyelt kérdés

Nem rég találkoztunk először mióta szakítottunk és ez egy buli volt. Én arra számítottam, hogy majd keresztül fog nézni rajtam, de nem. Inkább ölelgetett és többször is bepróbálkozott. És azt gondolnám, hogy újra akarja kezdeni, de kétlem, mert max csak bosszúból, mert én voltam az első lány aki átlátott rajta. És én szakítottam vele. De én nem akartam szakítani,csak egyszerűen amikor megbeszélni akartam a problémát, akkor nem állt velem szóba. Szóval most meg is lepett engem,de nem tudom, hogy hogyan felejtsem el,mert érzem, hogy csak kihasználni akarna és utána eldobni. De még mindig szeretem. És mondtam neki, hogy utálom és akkor még azt hittem,de amikor mondta hogy ha annyira utálnám akkor nem úgy viselkednék vele ahogyan most ,akkor elgondolkoztam, hogy csak elnyomtam magamban hogy szeretem.

Szóval nem tudom mit tehetnék,mert vágyom arra hogy szeressen valaki,de ha jön egy fiú, akkor benne az exemet keresem.

És tudom, hogy nem kéne megint ezen aggódnom,de amióta rámírt ismét azt várom, hogy keressen,pedig csak nekem lesz rosszabb.

Ti mit tennétek?



2018. okt. 30. 00:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy csak kihasználna és eldobna, hol a kérdés? Egy idő után elfelejted. Vagy gyere össze vele, használjon ki, dobjon el, aztán legalább előbb elfelejted.
2018. okt. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni most lesz az esedezés így szeretlek úgy szeretlek de utána meg ugyan az ami miatt szét mentetek. Nem tud az ember változtatni a személyiségén. Meg hát mint írod csak kihasználni akar. Próbáld kerülni ha nem bírod ki hogy ne hagyd hogy ölelgessen, persze hogy fura volt neki is mert utálpd elvileg de utána meg nagyban ölelkeztek.
2018. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!