Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kinek van igaza szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza szerintetek?

Figyelt kérdés
Másfél hete találkozgatok egy sráccal akit interneten ismertem csak meg és eleinte nem is bíztam benne de 2.randinál már felmentem hozzá, nem tudtam visszafogni a vágyaimat es azt gondoltam ez nem olyan nagy baj mire a szüleim kiakadtam hogy miazhogy már fel is mentem hozzá ez nem méltó hozzám és hogy ilyet nem illik...úgyhogy akármi jót is csináltunk most bűntudattól szenvedek és nem tudom mit mondjak a srácnak aki mellesleg odavan értem és megérti hogy szexelni nem akarok még nem érzem úgy és elsőre en is azt hittem csak megfekteti akart de egyszeruen latom a szemén hogy ez több annál és akkor nem aludt volna velem meg nem kísérne el ahova megyek és nem hívott volna taxit vagy de? És meg is beszéltük(mondtam neki hogyha csak szex volt inkább hagyjuk is egymást) es azt mondta hogy a barátnőjének akar es ugy is viselkedik...vélemények? Én voltam vak vagy igazam van? Oszinte velemenyeket kérek

2018. nov. 4. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem totál neked van igazad
2018. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is neked van igazad. Mi az, hogy "ilyet nem illik?:)" Hát ez hogy ez?:) Mért, pl akkor tegyük fle , mondjuk nem volt nálatok pénz, h beüljetek valahova; vagy se éhesek se szomjasok nem voltatok, és tegyük fel pl baromi hideg lett volna; és akkor inkább fagyoskodtatok volna valahol? Ha pl tegyük fel te otthonhagytad volna a kulcsot mondjuk.
2018. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Második randin szex?? Mióta ismeritek egymást és hàny évesek vagytok??


Nem igazán értem a mondandód amúgy "megérti hogy szexelni nem akarok" ez azt súgalja, hogy nem feküdtetek le és nem volt semmi.

"hogyha csak szex volt inkább hagyjuk is egymást" itt viszont leírod, hogy lefeküdtetek és fentebb is.


Második randin ezt még lehet nem kellett volna. Abból nincs semmi ha felmész hozzá, nem dől össze a világ. De ha 16 vagy akkor még a szex szerintem alapból korai, nem hogy 2. randin. 20 év fölött szerintem, ha úgy látod, hogy valóban fontos vagy neki és nem csak ki akar használni akkor belefér (bár akkor is hiba lenne).

Igazat neked adnék ebbe a helyzetbe, hiszen mért ne mehetnél el nála?? Előbb utóbb ezen is túl kell lenni. Gondolom anyira már ismeted, hogy nem egy baltás gyilkos.

2018. nov. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokért, utsó, pettingeltünk és ő többet akart, de mondtam neki hogy ezt inkább ne és megértette,leállt. Honnan tudom hogy valaki csak ki akar használni? Itt azért már felnőtt emberekről beszélünk, én 18vagyok ő 24
2018. nov. 5. 21:44
 5/9 A kérdező kommentje:
És azért mondtam hogy ne mert kb vadidegen volt és akkor még(meg most se) tudtam bízni egy olyanban akit pár napja ismertem meg és oké hogy bejön meg akkor ott hajtott a vágy,de mondtam hogy erre még nem vagyok kész...szerintetek csak azért próbálkozik még hogy megfektessen és aztán otthagyjon?
2018. nov. 5. 21:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nemképes türelmesen várni és erőlteti akkor lehet rá esély
2018. nov. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En mint 22 evea fiu az az oszinte valaszom, h kb. a lanyok 90 %-at csak megba?znam, mert tudom, h ugy sem lenne jovoje. DE! Pl. van egy lany az eletemben, aki nekem a nagy ő. Na erte nagyon sokat vartam, el sem hinned, h mennyit. Sot ez hulyen hangzik, de annyira szeretem a szemelyiseget es annyira elszoktunk lenni, h kb. szex nelkul is kibirnam mellette. Persze nyilvan az adja a habot a tortara.. de ertheto, amit irok. Ugy h en azt mondom erre itt nem fogsz valaszt kapni. Ezt neked kell erezd :/
2018. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy olyan srácot aki lánynál játsza a türelmest, gondoskodó meg minden. Csak tart egyszerre 4-5 lányt ha nem többet. Volt olyan, hogy egyik nap elkezdte össze számolni akkor 12 volt. Mindegyiket csak szivemnek hívja így nem kavarodik be a névvel se. De tényleg állítása szerint rengeteget foglalkozik a csajokkal, programokat szerveznek, néha egy egy romantikus gesztus. De neki az öszes lány csak arra kell. Aki ismeri és tudja, hogy milyen az is elhiszi, hogy megváltozott mikor nála próbálkozik be. A csajokról is mutogatja mindenkinek az intim képeket vagy kibeszéli őket.

Ha mondják neki, hogy még várni szeretnének, nem probléma nála hiszen van másik. Egy nap 2-3 randit lezavar.

Szóval, hogy mit mond vagy mit tesz szerintem nem az a döntő. Aki ebbe van benne évek óta az nem fog lebukni, főleg egy naív szerelmes csajnál. Ezért jobb az, ha pár hónap után történnek csak a dolgok. Addigra már ki lehet ismerni az illetőt és kicsit nagyobb magabiztossággal vághatsz bele. Így viszont már semmi se garancia, csak te tudhatod igazán, hogy mit is akar tőled.

2018. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm kétszer csinált ilyen alig ismerem, de azért benne vagyok ebben-abban dolgot, az egyikből még párkapcsolat sem lett, a másikkal már együtt élnek, és a közös jövőt tervezik. Ennyiből nem lehet megmondani szerintem, hogy mi lesz.

Egyébként is elég széles a skála a "csak megdugom egyszer" és a "feleségül akarom venni egyszer" között. Lehet nem csak egyszeri alkalomra kellenél neki, de attól még lehet, hogy nem kötődik hozzád még nagyon (mondjuk másfél hét után ez normális is).

A személyes véleményem az, hogy másfél hét találkozgatás után korai ez, mert érdemesebb előbb megismerni a másikat, és megdönthetetlen bizalmat felépíteni.

Viszont te nem az én életemet éled, hanem a sajátodat, úgyhogy ezt az ítéletet (hogy ez helyes volt-e, vagy sem) is magadnak kell meghoznod.

2018. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!