Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátom azt mondja hogy már nem annyira szeret (de azért szeret). Mit tudnék tenni hogy megint úgy szeressen mint régen?

Tehát új dolgokat kéne csinálnunk? Vagy ebben az esetben mit tehetek? :/

Nem akarom őt elveszteni...

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, barát, barátnő, újrakezdés, esély

nov. 8. 21:40  Privát üzenet  

A válaszok
Miért nem akarod elveszíteni tán ő vette el a szűzességed? Nőjj fel kislány, a mai világban már nem az lesz a férjed aki előszőr megfarkalt.

A válasz 23%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 42%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont nov. 8. 21:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor mostantól értelmes és a kérdésemre válaszoló válaszokat várok :)

köszönöm

# 2/8Időpont nov. 8. 21:46 Privát üzenet
Új dolgoktól nem fog jobban szeretni. Vagy szeret vagy nem. Ez a "már nem annyira szeret", álltalában azt jelenti, hogy unalmas vagy számára és valaki mást akar.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont nov. 8. 21:56 Privát üzenet
Ez teljesen normális dolog. Azt meg, hogy ő mire vágyik, mi nem tudjuk kitalálni.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont nov. 8. 21:56 Privát üzenet
Nyilván évek múltán a rózsaszín köd szertefoszlik. Ezen nem kell idegeskedned, hacsak nem 2 hónapja vagytok együtt. Feltételezem, hogy igen.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont nov. 8. 22:33 Privát üzenet

Előbb utóbb boldogtalanság lesz a vége..

Sajnálom.. de kitartást!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont nov. 8. 22:35 Privát üzenet
Már nem annyira szeret, de azért szeret... Figyi csajszi, legyen önbecsülésed és keress egy olyat akinek te vagy a legfontosabb. Pasiként képtelen lennék ilyet mondani egy lánynak, hisz ezzel nagyon megbántanám.

A válaszíró 91%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont nov. 9. 18:34 Privát üzenet
Van hogy egy párkapcsolatot már a nazális szex sem ment meg.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont nov. 10. 05:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet az oka annak, ha valakit akit régen nagyon közelről ismertünk mára már teljesen átnéz rajtunk?
Hogyan javítsak a kapcsolatomon? Kicsit féltékenykedek és nehezebben bízok a barátnőmben mint régen.
Fiuk!? Hogyan reagalnatok arra, ha egy lany aki regen nektek nagyon bejott, visszaterne par evvel kesobb. Ujra fel tudja ebreszteni bennetek ugyan azt az erzest ha igazan szerettetek akkor?
Van egy lány akivel járok 4 hónapja és ő életem szerelme de mondtam neki valamit ami miatt már nem szeret anyira mint régen Mit tehetek hogy újra belém szeressen?
Van egy lány akinek régen tetszettem meg ő is nekem. Csináltam valamit amit nem kellett volna. Mit tegyek hogy újra szeressen?
Mit tegyek, hogy újra szeressen és minden olyan legyen mint régen? Teljesen tanácstalan vagyok.

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!