Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban lenéznek vagy csak en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lenéznek vagy csak en erzem ezt?

Figyelt kérdés

Szoval adott egy szituacio : egy fiu es egy lany szemezik ,egyaltalan nem ismerik egymas ezutan kiderul hogy a fiunak amugy baratnoje van ,nem tortenil semmi csak egy atlagos szemezes


A kerdes hogy ilyen esetek utan mas is szokta ugy erezni magat mint egy hulye liba es visszagondolva teljesen megalazva es lenezve vagy csak velem van ez ? Nem egyszer fordult mar elo ilyen es erdekelne hogy masok mit gondolnak errol

Elore is koszi a valaszokat!:)


16/l



2018. nov. 12. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod a dolgokat.

Azt te nyílván nem tudhatod, hogy kinek van barátnője, de szerintem ha sikerül több fiúval szemezned akkor szépnek találnak.

Ebben nincs semmi ciki és nem néznek le.

2018. nov. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
TOVABBRA IS VAROM A VALASZOKAAT!!!!
2018. dec. 2. 20:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én is éreztem így, de amint igazán "belezúgsz" #DING# valakibe, már csak vele szemezel, és többé nem lesz ilyen érzésed.

Ritka... de megeshet ^^, mellesleg nekem az első komolyabb kapcsolat után enyhűlt az érzés, ez a "hu de ciki és gáz" szégyen érzet átment "ciki, de ez van"-ba. Ember függő, nekem a DING-ig megmaradt a "ciki, de ez van" érzés, azóta tényleg nincs kivel és miért szemezni, csak vele, ami fenomenális.

2018. dec. 11. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólóval nagyon tudok azonosulni. Amikor beüt a dolog hogy "úristen, nekem CSAK Ő KELL", onnantól nincs más rajta kívül. Őt akarom látni, nézni, és amikor szemez velem akkor kishíján elájulok :D Ahogy írta, egyszerűen fenomenális :) Most is kiráz a hideg és remeg a gyomrom ha erre gondolok.


Szerintem ne érezd magad gáznak, elvégre nincs a homlokára írva hogy van-e valakije, nem?:D

2019. jan. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat :))) varom meg mindig barkinek a velemenyet ezzel kapcsolatban
2019. márc. 11. 17:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Jóképű vagyok, tetszek szinte minden lánynak, de nekem kevés tetszik, így ha szemezek egyel és kiderül hogy van barátja inkább csalódott vagyok, hogy Ő már akkor nem szűz.. de kajak. :D Egyébként még az is bennem van hogy milyen f#:-sza gyerek vagyok, hogy csávója van(lehet szerelmes is belé) és még így is engem bámul.

Inkább legyél úgy vele, hogy barátnője mellett is inkább utánad kívánkozik. ;)

18/F

2019. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!