Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy a barátnőtök a magánéleteteket ki posztolja facera és instára?

Figyelt kérdés
Eljárunk mindenfelé, barátokkal is, nálunk is sokszor itt van a barátnőm (ami már sokszor sok), szóval felvállalom. De kitenni Facebookra, hogy kapcsolatban vagyunk, vagy posztolgatni közös képeket, ráadásul nyálas formában, az nekem sok. Szerintem ez nem tartozik másra, hogy mi együtt vagyunk, illetve, hogy hol és mikor mit csinálunk.
2018. nov. 12. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megakarja mutatni másoknak, hogy milyen jó helyekre jár, van élete és hogy van egy barátja.

De szerintem ott kezdődik egy normális kapcsolat, ahhol nem másoknak menőzik azzal, hogy kivel, mikor és mit csinált.

Az csak kettejükre tartozik.

Ha neten érezteti, hogy szeret, na az nem igazi szerelem, csak megjátsza magát, hogy legyen aki irigykedjen rá.

Nem kell megfogadnod a tanácsom, de érdemes meghallgatni.

Ha téged zavar, beszéld meg vele, indokold meg.

Ha nem fejezi be, akkor szerintem egyértelmű a lépés...

2018. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Elsősorban a barátnőddel kell beszélned arról, hogy neked nem tetszik amit csinál.

Amúgy engem is zavarna egy olyan pasi aki mindent kiposztol. Sőt engem az is nagyon zavar amikor más párok folyamatosan töltik fel magukról a (nyálas)képeket. Én úgy vagyok vele hogy a saját kapcsolata mindenkinek a magánügye, kívülállónak nem kell mindent tudni róla.

15/l

2018. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hat nemtudom, en is sokat szoktam posztolni sztoriba random hulyesegeket (posztba csak rendes minisitheto es felvallalhato jo kepeket teszek ki, mert az megnarad(tudom a storytlehet screebelni xd) de azt egy random ember nem fogja latni, szoval engem nem zavar hogyha pl egy haverom kirakja h epp a mekiben ulunk es lefotozza a kajat +megjelol. Ezzel sztem semmi baj nincs, mindenki ezt csinalja mostanaban, persze ha olyan vagy h nem rapsz ki kepet amikor nem vagy itthon akk szolsz a haverodnak h kesobb tegye ki amikor hazamemtetek. Ezt mindenki el fogja fogadni. Meg azt is szerintem ha azt mondod neki h ne tegyen ki rolad megjeloleseket sem minden percben azt is el kellfogadnia h a tenyleg a bnod, persze ne igy mondd neki xd es am ha nekem lenne pasim (ami nincs 😂) akkor sztoriznek mert jolesik neha kitenni ilyeneket (es nemrudom nalatok hogy van, de nekem kb minden ismetosom csinalja) es lehet h facera is kiirnam az ozvegy helyett h kapcsolatban 😂 De ertem h mi a problemad, szoval szolj neki h kicsit vegyen vissza, foleg ha ez tenyleg nagyon maganeleti amiket posztol (ilyen haverom is van h kb kirakja h szexeltek..) szov beszelj vele h sok! Meg a nyaladzast azt en sem birom. De nagyon nem, ezeket a “cuki” beceneveket sem h baba, meg edesdragam, meg a dragam az jo, meg a hercegno is 😂 De a babaa, meg bebiii, meg edeseem, meg nyuszika, meg ilyen anyamkinjak azoktol egyszeruen hanyok 😂😅😅 nem vagyok kisteknos h ilyen neveket talaljanak ki 😂 ha mar becenev akk szemelyes legyen, pl ahogy a barataim hivnak de a cukorboso meg ezek a nyaldzasok az nekem is sok, es ezt is meg kene mondanod neki valahogy
2018. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy határ ebben is, muszáj is lennie.

Én két éve vagyok kapcsolatban a jelenlegi párommal. Facen fél év után tűntettük fel, és bár vannak közös képeink, normálisak, és nem a nyaljuk faljuk egymást félék.


Szoktam látni , hogy sok lány nyilvánosan alázza meg a barátját. Sosem tennék fel olyan képet a páromról, hogy a rózsaszín mikiegeres paplanommal alszik hello kittyt ölelgetve...meg ilyesmik, van egy csaj,aki állandóan ezt csinálja.


Akkor a másik véglet, amikor életük minden percét közzé teszik. Közös vacsi, közös puzzle, masszírozás ...ilyesmik. Ez egy idő után már nagyon gáz.


Lehet fent pár képetek , a barátnőd onbizalmának jót tenne, de nem mindegy milyen kép és milyen gyakran töltögettek fel..mert az már tényleg csak netszerelem és látszat lesz a végén.


20/L

2018. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez okot adna a szakításra. :P
2018. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ezt megbeszéltem vele, és nem esett neki jól. Csak a ti véleményetek érdekelt. Köszönöm szépen a tartalmas válaszokat. :)
2018. nov. 12. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!