Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Két hét és 3 hónapja leszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét és 3 hónapja leszek eggyütt a barátnőmmel és ahogy ismerem nem szereti ha valaki vesz neki valamit akkor mivel lepjem meg 3 hónapra?

Figyelt kérdés
próbáltam egyszer rendelni egy macit amiben benne van a monogrammunk de mondta hogy ő nem akarja hogy én törjemm magam miatta stb. És most mivel tudnám meglepni 3 hónapra?

#kapcsolat ajandék
2018. nov. 21. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyszerüen ne felejtsd el, max egy szál virág. Itt van karácsony lassan oda úgy is ajándékoztok.


EZ az érzés a barátnödbe vagy azért van meg, mert mindig kaka ajándékokat kapott és inkább nem akar már csalódni. Vagy mert a szülei azt nevelték bele, hogy az ajándékozás hülyeség.. Vagy talán mindkettö együtt.

2018. nov. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én 2 éve vagyok együtt a barátommal, és elején én sem akartam ajándékokat. Mivel , hogy pénz költés stb . De ha valamit veszel neki akkor az egy "álom ajándék " legyen . Pl. Ha komolyabb akkor egy csokor rózsát vagy kissebb plüss mackot . Remélem segítettem:)
2018. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3 hónapra elég egy csoki meg virág, annak biztos örülne. Esetleg valami aranyos kulcstartó, hogy eszébe juss róla, amikor a zsebében/táskában turkál. :)
2018. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell 3 hónapra ajándékot venni?
2018. nov. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit. A 3 hónap egyébként sem egy olyan kerek évforduló, amire kéne valamit venni. Hívd el egy jó programra vagy üljetek be egy cukrászdába, hívd meg a kedvenc sütijére.
2018. nov. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hónapra mi a fenének? Úgy utálom,hogy facebookon is 1 hetesek,2 hetesek és? Ki a fas..omat érdekli? Viszel neki virágot legfeljebb aztán ennyi! Nem kell az elején mindjárt túlzásokba esni mert lehet el sem juttok a 4ik hónapig! Utána meg jön a siránkozás! Vagy elviszed enni valahova ilyen apróságok! ;)
2018. nov. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se kell nagy ajándék... mi is 3 hónaposak leszünk 2 hét múlva :D nem hiszem hogy kapok valamit🤷🏼‍♀️ Max egy csokit... de mi pl első és második hónapnál se ajándékoztunk...

de ha megyünk valahova, pl mozi, kaja... ezeket általában ő fizeti, szóval nekem már ez is ajándék😄


A lényeg hogy sokáig maradjatok együtt❤️

2018. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Három hónap még nem ajándékozós idő.

2. Direkt mondta, hogy nem akar ajándékokat. Ha nem akar, akkor bármit is adsz neki, nem fog örülni.

3. Egy közösen filmezéssel, összebújással, sétával esetleg sütizéssel eltöltött nap milliószor többet ér a világ összes plüssmacijánál. Hívd meg egy sütire/forrócsokira/pizzára akármire amit szeret és tedd boldoggá a jelenléteddel és a gondoskodásoddal. Hidd el nekem, hogy sokkal jobban fog emlékezni erre a napra, mintha adnál neki egy plüsst vagy egyéb felesleges mütyürt.



Üdv,

egy lány aki utálja az ajándékokat.

2018. nov. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!