Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak hogy csak a kutyáik miatt vagyok vele?

Figyelt kérdés

sztori: Barátommal együtt keringőztünk (kényszerkeringő miután egyikőnknek sem volt párja) még tavaly. Az alatt az idő alatt nagyon megkedvelt, nekem viszont nem jött be, de aztán mondta, hogy chauchau kenneljük van, és a szülei igazolt tenyésztők, úgyhogy szörnyen hangzik tudom, de én csak emiatt elkezdtem vele haverkodni mert imádom a kutyákat.Azóta sokszor voltam náluk kutyizni (egy nagy telkuk van, es a kennel a birtok vegen), és hát össze is melegedtünk, és összejöttünk. Először úgy voltam vele, hogy kikutyázom magam pár hét alatt, aztán szakítok vele, viszont azóta a kutyusok nagyon a szívemhez nőttek, plusz nyár óta hivatalosan is a szüleinek dolgozom alkalmazottként a kennelben. Most már lassan 1 éve vagyunk együtt, de egyáltalán nem érzek semmit, nem úgy mint a kutyusok iránt. Ha szakítok vele, akkor lehet, nem láthatom többé a kutyákat. Most szinte már minden nap ott vagyok, hogy születtek picik, és egyszerűen képtelen lennék otthagyni őket.


Mit tegyek?


2018. nov. 22. 14:52
 1/7 anonim válasza:
79%
Hát nem semmi .figyelj mond azt hogy már nem szereted úgy mint régen és hogy valami megváltozott ,és hogy még azért szeretnél vele lógni meg haverkodni .én is így szakítottam és bevált, de persze én azért mert egy baráti körünk van volt 16l
2018. nov. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1 évig hazudtál szegény srácnak, legalább legyen benned annyi, hogy végre őszinte vagy vele! Ne használd ki mégjobban, nem vagy érett egy kapcsolathoz, jobbat érdemel nálad. Hogyan mond el? Állj vele szembe és közöld, hogy szánalmas alak vagy és csak kihasználtad és hazudtál neki 1 éven keresztül.
2018. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi, ez vicces volt. Amúgy megsúgom, hogy kicsit rizikós ilyen konkrét kérdést kiírni. Mi van ha a "barátod" is feljön ide?
2018. nov. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél szánalmasabb dolgot még nem hallottam. :D Ásd el magad.
2018. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26%

Hány éves vagy?

Szerintem , előbb utóbb szerelmes leszel a srácba.

2018. nov. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Én teljesen megértelek.Én is imádom az állatokat, ebben a helyzetben ugyanígy éreznék.

Nem tudom mit csinálj.Ha normális a srác, nem tudnád valahogy megszeretni?Keresd meg mi a jó benne, és arra gondolj.Én biztos maradnék inkább, ez kisebb rossz érzés mint a kutyákat elhagyni.Idővel javulhat a dolog köztetek.

Vagy azt csinálhatnád, hogy menj el tanulni messzebb valahova, vagy dolgozni, és néha járj vissza a kutyák miatt, próbálj tőlük fokozatosan eltávolodni, egyre ritkábban menni.Ha bírod nélkülük, akkor a fiúval is szakíthatsz.

2018. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#6 Ezek szerint te is olyan értelmes vagy, mint a kérdező. Ha annyira kutyázni akar, menjen el egy menhelyre kutyázni, nekik úgyis jobban szükségük lenne a szeretetre, mint a tenyészkutyáknak. 1 évig kihasználta a srácot, de te még javaslod, hogy továbbra is hülyítse. Remélem téged is kihasználnak majd és többre tartanak pár kutyát, mint téged. Ha te lennél a szenvedő alany, szeretnéd az illetőt, aki lese szar, akkor is így gondolkodnál? Díjaznád, hogy aki neked a legfontosabb, az csak egy eszközként tekint rád?
2018. dec. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!