Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek, működni fog?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, működni fog? Barátnőm megy egyetemre én meg dolgozni

Figyelt kérdés
egyszerre végzünk idén a sulival (én a szakmai évemmel) és ő tuti megy egyetemre de távol,(pest/más helyekre ahova felveszik végül),én nem tudom még hova menjek,egyetemre azért nem ,mert nem érdekel semmi külösebben,amihez egyetem kell,pontjaim megvannak hozzá,és szivesen is mennék de nemtudom milegyen ,FŐ KÉRDÉS : valakinek tapasztalat ,velük mivolt suli után ,hétvégetnte találkozások működnek,vagy költözzek fel vele oda ahol egyetemezik?

2018. nov. 27. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Egyetem. Távolság. Bulik. Sportos, pénzes srácok.


Hacsak nem mész te is abba a városba, és ott nem költöztök össze, akkor ennek vége lesz.


De ezt te is tudod, másképp nem kérdezted volna.


Persze eleinte még megy a netes/telefonos kapcsolat, majd egyre csökken a hívás és SMS száma, majd jön a +Bocsi, ZH-ra készülök..." duma.


Ennek VÉGE!

2018. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%

Elsőnek igaza van. Én ugyan ezt látom sok embernél, én kapcsolatom is hasonlóan ért véget. Az akkori barátnőm egyetemre ment, én meg már túl voltam az OKJ-s sulimon és dolgozni mentem. Mivel az akkori munkahelyem távol volt az egyetemtől így az összeköltözés nem volt megoldható, abba a városba meg nem igen találtam volna jó melót mert akkor még nem volt ilyen munkaerőhiány mint most.


De a lényeg hogy az első fél évben jó volt minden, rendszeres telefonálgatás, írtunk egymásnak, minden hétvégénket együtt töltöttük. Aztán jött a ZH időszak meg mindenféle hasonló, a csajnak ugye egyetemi bulik ahová el akart menni stb... Aztán csökkent valóban a hívások, írások száma. Sokszor hamar lerázott mert éppen bulizni ment a barátnőivel... Igaz ezt őszintén elmondta, nem is volt ellenemre, de hamar kinyílt a szemem, és végül az egyik barátnője aki engem nem ismert, de volt annyira korrekt hogy elmondja nekem hogy mit művel a barátnőm, és hogy szerinte ez már nem kicsit durva, mennyire rászállt a pasikra.

Mondanom sem kell hogy utána ezen sokat veszekedtünk, vagy megcsalt, vagy nem, ez mai napig kérdés, de már nem érdekel egyáltalán a dolog. De végül ő inkább a bulizós életvitelt választotta, és szakított velem. Persze az egyetemet nem fejezte be, csak bulizni járt, meg a szüleivel is jól összeveszett, aztán egy butikba ment eladónak és mindig csövezett valakinél, jelenleg meg egy gyárban dolgozik nem messze innen.

De ugyan ezt láttam egy volt munkatársnőmnél aki elem egy idős volt, a barátja egyetemre ment, a csaj meg már dolgozott, és ugyan ezt művelte vele is a barátja. Szegény annyira kiborult hogy majdnem öngyilkos lett.


Nézd fogadd el a tényt hogy ennek vége lesz.

Annyit tehetsz hogy mész a csaj után és dolgozol ott.

2018. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Való igaz, hogy a párkapcsolatok szerintem minimum 80%-a tönkremegy ebben az időszakban/hasonló körülmények között, de... Mi a barátommal szintén egyetem előtt jöttünk össze, hétvégente tudunk találkozni-nem mindig azért, mindkettőnknek sok dolga van, mégis tudjuk tartani a kapcsolatot, mert szeretjük egymást. Nem könnyű, de nem lehetetlen. A párkapcsolatot alkotó két emberen múlik minden, ha eléggé szeretik egymást, akkor nem fognak gondot jelenteni a lányka körül levő egyetemista srácok... És akkor ott a hétvége, hogy közösen tudjátok tölteni. A legjobb azonban tényleg, ha tudsz vele menni oda, ahova majd menni fog, esetleg tudtok osztozni albin, vagy lakótársként másokkal egy lakáson... Ha lenne lehetőségem, én a te helyedben mennék vele:)
2018. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
működhet,egy darabig. Mi is így kezdtük,viszont hosszú távon nem ér így sokat a kapcsolat, hogy őszinte legyek. Mi 2 év távkapcsolat után költöztünk össze. Tehát nem azt mondom, hogy a kapcsolat végét jelenti az, ha ő egyetemre jár, te pedig más városban dolgozol. Csak annyi, hogy mindenképp átmeneti legyen ez az időszak, és ez ott legyen a tudatotokban is. De ahány kapcsolat, annyi történet. Nem tudni előre, hogy működni fog-e vagy sem.
2018. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,igy pár évre rá simán működött a kapcsolat.akinek nem megy az nem megy ,van az úgy,kicsit visszanézve hülyeség volt ezt megkérdezni,szóval fiuk lányok,minden csak rajtatok múlik ;)
2022. szept. 11. 16:30
 6/6 anonim válasza:
Tetszik hogy ennyi év után válaszoltál ide magadnak és rá is bukkantam véletlen erre a kérdésre, szerencsések vagytok én is hasonló cipőben leszek jövő héttől.:)
2022. szept. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!