Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy fiu es neki is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golyoliba kérdése:

Tetszik egy fiu es neki is tetszem, de nem ismerjuk egymast. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Van egy evfolyantarsam akit mar tavaly kiszurtam haogy hm jol nez ki meg tok jo volt a kisugarzasa.Kb egy honapja ramirt hogy nagyon szep vagyok es hogy tetszek neki.En akkor nemtudtam mit irjak aztirtam hogy van baratom.Kezd megtetszeni de meg nemismerem es megszeretnem ismerni.Egy gond van:nagyon nem szeretem a barati tarsasagat.Irjak ra vagy mit csinaljak?Ha irjak ra akkor hogyan?
2018. dec. 5. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat kicsit elrontottad azzal h bocs van barátom

Így most úgy néz ki h huha szakitottatok és most kell egy másik valaki

Kezdd egy sziaval és csak dumaljatok minden nap

Utána már tudod mit kell csinálni

2018. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!