Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi szövegről?

Figyelt kérdés

Van egy személy (lány), akit egy ideje figyelek a buszon, és már pár hete gondolkodok, hogy valamit lépni kéne. Ezt találtam ki:

"Szia, bocsi nagyon sietsz?" Ha a válasz nem vagy valami hasonló akkor: "rendben, csak mert egy ideje felfigyeltem rád, egy busszal szoktunk jönni reggel, és gondoltam ide jövök hozzád mert szimpatikusnak tűntél és szívesen megismernélek." Aztán a többi meg adódna szerintem, csak a kezdet a nehéz.


Gondoltam még arra is hogy a buszon összeakadjon a tekintetünk, mert ha nem ignorálna tegyük fel, akkor már valamivel könnyebb lenne a megszólítás.


A válaszokat előre is köszönöm :D


2018. dec. 10. 23:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt lehet nem ártott volna leírnom, hogy középiskolába járok, nagy valószínűséggel ő is
2018. dec. 10. 23:11
 2/13 anonim ***** válasza:
nem rossz kezdet! de mi van ha siet? :D
2018. dec. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na látod erre még nem gondoltam, holnap reggel a haditervet elkészítem erre az eshetőségre ;)
2018. dec. 10. 23:20
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

gondoltam, hogy a nehezebb opcióra nincs megoldásod. picit segítek


odamész hozzá és megmondod "szia, ne haragudj, hogy feltartlak, de egy ideje felfigyeltem rád, egy busszal szoktunk jönni reggel, és gondoltam ide jövök hozzád mert szimpatikusnak tűntél és szívesen megismernélek."

2018. dec. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne úgy mondd, hogy ”szimpatikusnak tűntél”, hanem hogy ”szimpatikusnak tűnsz”.
2018. dec. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14%
Húzól egy kar szalagot és elő állsz, ellenőrnek ez alapján még poénnal is kezdheted az ismerkedést?
2018. dec. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem inkább ülj le melle aztán kérdezd meg nem-e érdekli Mátészalka-Sopron féléves bérlet
2018. dec. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy az ilyen előre elgondolt, szinte bemagolt szövegek egyáltalán nem célra vezetőek egy csajnál. Legyél spontán, azt elég gyakran értékelni szokták.


Én például egyáltalán nem mentem oda a lányhoz, szándékosan nem ültem mellé, hanem csak a közelébe, amivel már annyira felhúztam, hogy buszról leszállás után megszólított engem: "Most akkor sose fogsz hozzám szólni, vagy mi?"

2018. dec. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az utolsó nagyon jó volt. Ilyenek a nők.
2018. dec. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mire felszáll, a busz már tele. Meg a buszon amúgy se szívesen lépnék semmit, mert frusztrál a tömeg.
2018. dec. 11. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!