Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ti szeretnétek ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretnétek ha szólnának nektek?

Figyelt kérdés
Jár a suliba egy lány, aki gondolom a barátjának küldött magáról azonban ezt a fickó tovább küldte több embernek is és a fél suli tud erről a lány viszont nem. Nos az a helyzet hogy nekem semmi közöm a dologhoz, meg nem akarom elrontani a kapcsolatát, es azt se akarom hogy engem hibaztasson mint hirhozót de igencsak sajnálom a lányt. Szerintetek szólnom kéne neki? Lányok ti szeretnétek tudni vagy hagynom kéne a dolgot rájuk? Ha nem hogy mondjam el?

2018. dec. 10. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
A lanynak mondd el mindenkepp, ha sokan tudjak te se kerulhetsz ezzel kinos helyzetbe. Jobb megtudnia, minthogy egy olyan kapcsolatba legyen ami felszines
2018. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Előbb utóbb szerintem ő is megtudná. De én nagyon örülnék, ha vki lenne olyan kedves, hogy szól nekem.
2018. dec. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

"Vétkesek közt cinkos, aki néma"

Igen örülnék, ha vki szólna.

2018. dec. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Téged fog hibáztatni 100%. Egyébbként lehet ,hogy csak reklám az egész.
2018. dec. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szeretném ha szólnának nekem viszont szerintem nem face to face kellene elmondani mert a végén neked származik belőle bajod. Valahogy úgy add a tudatára hogy ne tudják hogy te voltál.
2018. dec. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor neki mondjam el személyesen vagy inkabb keressem meg az egyik barátnőjét és neki szóljak?
2018. dec. 12. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne a barátnőjének szólj, mert az vagy elmondja vagy nem. Én megkeresném a lányt és személyesen mondanám el neki négyszem közt hogy tudjon róla. De valószínű nem fog neked hinni, és ha körbe kérdezi azokat akik látták jól letagadhatják hogy ne legyen botrány, és akkor te leszel abba a helyzetbe hogy ilyen híreket terjesztesz és a fél suli megverhet. Ha van képed róla akkor mutasd is meg neki hogy elhiggye.
2018. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha én lennék az a lány, mindenképp szeretnék tudni róla. A csalódás persze rosszul esne, de inkább mint hogy a hátam mögött cikizzenek. A fiúval pedig szakítanék. Aki ilyen megalázó helyzetbe hoz, az úgysem szeret.
2019. jan. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!