Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem szeretem a lábfejeimet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a lábfejeimet, és amióta együtt vagyunk, mindig zokniban vagyok. Szerintetek meddig tudom még húzni?

Figyelt kérdés
Más hogy oldotta ezt meg? A fiúk mennyire voltak megértőek? (amúgy tényleg nem szépek, nem vicc)

2018. dec. 11. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
Az érdekel a legkevésbé, hogy milyen a lábfeje
2018. dec. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Én is ezt gondoltam. Aztán kiderült, hogy ez érdekli a legkevésbé. Ne parázz.
2018. dec. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ez hogy derült ki?
2018. dec. 11. 12:00
 4/23 Mansour ***** válasza:
94%

És mitől nem szép?

Egyébként elárulok egy titkot: az esztétikai szépség és a szexuális vonzóság nem mindig esik egybe. Van olyan, hogy vonzónak találunk valamit, amire nem mondanák azt, hogy szép.

2018. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Úgy derült ki, hogy strandon nem viselek zoknit. Váú.
2018. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Én lábfétises vagyok, nagyon szeretem a női lábakat és számomra fontos a kinézetük, szívesen megnézném a tiéd is, hátha csak te gondolod rosszul. Egyébként aki nem lábfétises, azt kb. hidegen hagyja a dolog, nem azért fog veled szakítani, mert nem tetszik neki a lábad. Ha két ember szereti egymást, akkor elfogadják egymást, úgy ahogyan vannak, minden hibával együtt.
2018. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Mansour ***** válasza:
100%

"Egyébként aki nem lábfétises, azt kb. hidegen hagyja a dolog"

Akkor egy kicsit én is az vagyok, mert egyáltalán nem hagy hidegen, bár azért nem ez a legizgatóbb dolog a számomra. Viszont az összhatásnak fontos része. De, mint mondtam, nem feltétlenül az általánosan szépnek tartott láb a legizgatóbb...

2018. dec. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Húzzál még rá akkor 8-10 réteg zoknit
2018. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
hát szerintem ez nektek se fog tetszeni, így néz ki: [link]
2018. dec. 11. 13:41
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél csúnyább, és mégsem szólt meg érte a barátom.
2018. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!