Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány, akivel olyan jókat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány, akivel olyan jókat lehetett beszélni, miért lett ilyen?

Figyelt kérdés

Augusztusban megismertem komolyabban egy lányt, régóta ismertem, de nem beszéltünk sosem, egy buli során elcsattant néhány csók az éjjel. Lehet, sőt valószínű, hogy az alkohol miatt történt meg, de nagyon elkezdett érdekelni a lány! Én a halálomon voltam, Ő viszont aztmondta, hogy csak 3 pohár bort ivott. Másnap ráírtam, elkezdtünk beszélgetni, rávettem, hogy találkozzunk, beszéljük át ezt az egészet. (Igazábol csak látni szerettem volna) 2 hete viszont szinte vissza sem ír napközbe kb. négyszer. Volt azóta buli ahol láttam, de nem volt annyi merészség , hogy odamenjek hozzá, nem tudtam jó ötlet lesz-e vagy nem :( Néha összeragadtak a tekinteteink. ( de azis bezavart, hogy a barátaim ottvoltak mellettem, és a multkor is simán otthagytam őket a lány miatt, azóta mindíg megkapom, hogy "már megint eltünsz" nem rossz szándékbol..) Egyik legjobb barátnőjét ismerem, rákérdeztem, hogy talán összejött-e valakivel, de aztmondta, hogy "nincs barátja, de jól el b*sztam hogy nem hajtottam rá jobban" jól belegondolva igaza van, de én úgy gondoltam, hogy nem mutatott felém olyat ami miatt lépni tudtam volna.(nem az éjszakára gondolok, hanem az utána lévő találkozásra). Sokat gondolok rá szinte minden órában eszembejut, hogy ha bekapcsolom az internetem és megkapom az üzenetét az nagyon jól esne.

Szerintetek, tudnák még valamit tenni az ügy érdekében?

Válaszaitokat köszönöm!



2018. dec. 11. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Először is: *tudNÉK


Kaland voltál számára. De szerintem a probléma ott kezdődik, hogy te egy buliban, mámoros állapot alatt történt csókot komolyan veszel. Ne bulikban keress lányokat, mert mondanám, hogy nagyot fogsz csalódni, de szerintem neked ez az elvárásod alapból...

2018. dec. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!