Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért crusholok mindig ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért crusholok mindig ilyen lányokat ilyenkor?

Figyelt kérdés

Szóval tavaly belezúgtam egy lányba, mint az állat nem volt közöttünk semmi, himringyót játszottam és nem volt neki bejövős aztán miután ez megtörtént össze jöttem egy lánnyal 7 hónapja együtt vagyunk, kb 1 hónapja volt egy komoly vitánk, és neki hisztiztem. Meghallgatott kedves volt meg mit tudom én. Azóta sokat beszélünk minden nap találkozunk, telefonálunk meg ilyenek.

kb 1 hete vettem észre, hogy, amikor rezeg a telefonom, és ha a barátnőm írt, is csalódtam, hogy nem ő az. mit gondoltok, mit kellene tennem? várom, a mekkora egy s3gg@rç vagy kommenteket is.



2018. dec. 13. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"crusholok".


Dude, do you speak magyarul?


Amúgy azért, mert az a csaj jobban bejött, mint a mostani barátnőd. Ez van. Kellett neked hímringyulni.

2018. dec. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ne ilyeneken aggódj, hanem légyszíves tanulj. Még fiatal vagy, előtted áll az élet. Még rengeteg barátnőd lehet. Most csak a tanulás a fontos. 54/F
2018. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!