Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van még esély,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély, hogy újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeptemberben megismerkedtem egy sráccal egy buliban a legjobb barátnőmön keresztül. Kiderült,hogy egy suliba járunk, de ő 10-es, én pedig 11. Elkezdtünk beszélgetni, majd egy idő után elhívott randizni is. Én nagyon jól éreztem magam, úgy láttam, hogy ő is. Egy kilátóhoz mentünk és elég jól el tudtunk beszélgetni úgy 1,5 órán keresztül, aztán hazakísért. Mivel már a buliban csókolóztunk, ezért nem volt kérdés hogy itt is fogunk🤷🏼‍♀️ Viszont egy csomószor megkérdezte,hogy engem nem zavar -e,hogy ő 1 évvel fiatalabb.(egyébként engem nem zavart) Azon a héten még randiztunk egyszer, de utána 2 hétig különböző okok miatt nem jött össze( betegség, utazás, edzések stb.) Utána egyszer csak egy beszélgetésünk közben megkérdezte, hogy én most minek gondolom most őt, mert ő nem tudja már hónapok óta eldönteni, hogy együtt vagyunk -e. Megbeszéltük, hogy inkabb személyesen eldöntjük, de ő azt mondta, hogy nagyon komolyan gondolja. Elmentünk tehát pénteken a városba, de az egész nagyon kínos volt, alig tudtunk beszélgetni (lehet azért is mert én hulla fáradt voltam, és általában én hoztam fel témákat). Beültünk egy kávézóba, és akkor ott azt mondta, hogy szerinte lehet inkább ezt mégis hagynunk kellene, meg hogy nagyon csendes vagyok (??😂), pedig eddig főleg én beszéltem, és hogy őt zavarja a korkülönbség.(amit amúgy tudtam a közös barátaink miatt) Ezek után mit tudtam volna mondani, tehát akkor már én is azt mondtam, hogy szerintem sem illünk össze, és hogy az edzések miatt nem tudnánk úgysem találkozni. Úgy váltunk el, hogy megegyeztünk abban, hogy nem fogjuk tartani a kapcsolatot, mert igazából nem egy a társaságunk, egy idő után úgyis elmúlna a “barátságunk”. 1 napig nem történt semmi, ő elment bulizni én meg otthon szomorkodtam, amikor is úgy döntöttem, hogy akkor másnap én is elmegyek a buliba amire hívtak. Egy elég nagy társasággal mentem, és kicsit becsiccsentve kiraktam instára egy képet az egyik ott lévő fiúval. A buliban pedig véletlenül összefutottam a legjobb barátjával miközben táncoltam valakivel. Másnap rám is írt, hogy hallotta voltam bulizni és hogy milyen volt meg hol voltam (nem mintha nem tudná a barátjától🙄). Annyit válaszoltam neki, hogy jó volt nagyon és még megírtam a helyet, mivel eléggé megbántottnak éreztem magamat. Ez után úgy csinált mintha kb semmi nem változott volna köztünk, továbbra is küldte a snapeket, instán meg vicces képeket. Aztán a sulink rendezett szalagavató aftert, ahol az egyik barátnőm neki lökött (🤦🏼‍♀️) és ahogy észrevett rögtön megölelt és láttam rajta, hogy elkezdene velem táncolni, de én lányos zavaromban elfordultam. Később táncoltam egy másik barátommal (akit ő nem ismer) és miközben elnéztem a másik fiú válla felett, megláttam ahogy minket nézett, majd egy pár másodpercig néztük egymást, aztán én elnéztem és mire visszapillantottam,már elment. Utána már egyáltalán nem láttam a bulin. Néhány nappal később rámírt,hogy kirúgták a sulinkból és máshova megy át. Azóta nem nagyon beszélünk továbbra sem, csak a képküldés megy. Én szeretném vele megpróbálni még egyszer, de nem tudom hogy ezek a jelek azt jelentik -e, hogy ő sem adta még fel. Szerintetek? Egyébként jövő héten megint megyünk bulizni, ott biztos találkozni fogunk, és arra gondoltam, hogy talán ott megkérdezem, hogy most mi van.🤷🏼‍♀️ Előre is köszönöm a segítséget és hogy egyáltalán volt türelmed végig olvasni.😊

2018. dec. 13. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, mindketten többet éreztek egymást iránt még mindig. Lehetne egy esélyet adni ennek, de csak úgy ha mindketten komolyan gondoljátok egymással. Nagyon fontos, hogy előtte dumáljátok meg, hogy mi is volt az igazi oka annak hogy így alakultak a dolgok és hasonlók. Sok sikert.
2018. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt még nincs veszv e semmi, hajrá!
2018. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem ültök be valahová és beszélitek meg őszintén? Olyankor, amikor egyikőtök sem edz, egyikőtök sem hullafáradt. Mindketten kipihenten, a telefonokat kikapcsolva, csak ketten léteztek és úgy.

Nekem is az az érzésem, hogy nem egy elveszett dolog. Megkell beszélni, hogy az ilyen korkülönbség és egyéb fasssságok semmit sem jelentenek. Azok tények és adatok csupán. Mivel az ő részéròl is érezhető még a szándék, szerintem bátran kezdemenyezheted te azt, hogy találkozzatok,mha ő nem meri pl.

Remélem sikerül, drukkolok mindegyikőtöknek.

2018. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket és a sok bíztatást is, de sajnos egyre jobban azt érzem,hogy a mi időnk leáldozott. Voltunk 21-én bulizni, ahol találkoztunk, de még csak nem is köszönt. Láttam számtalanszor, hogy néz, sőt többször találkozott is a tekintetünk. Általában az ilyen bulikban gyorsan “elkelek”, most is így volt. Táncoltam egy fiúval, de semmi komoly nem volt, néhány szám erejéig táncoltunk csak. Az egyik közben észrevettem, hogy ő is elkezdett táncolni valakivel, és amint jobban megnéztem kivel, kiderült, hogy a volt barátnője volt az, aki még régebben megcsalta, viszont őszintén én már többször is úgy éreztem, hogy nem tudott még túllépni rajta. Mi a barátnőimmel elég korán otthagytuk a bulit és hazamentünk, mert nem éreztük túl jól magunkat, szóval nem tudom, hogy történt -e valami közöttük. Másnap ugyanúgy küldte a snapeket, sőt ma még rám is írt. Szerintetek csak hiányzik neki a “barátságom”? Őszintén nem tudok kiigazodni azon, hogy most mi van köztünk.
2018. dec. 24. 00:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem direktbe kérdezz rá. Veszteni való nincs, a nemleges válasznàl is megkönnyebbülést majd.
2018. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rákérdezhetsz, hogy merre tovább, de szerintem az általa említett korkülönbség csak ok akar lenni, hogy elmenjen tőled. Talán érez ugyan valamit irántad, de ez aligha az a valódi szikra, ami lángra lobbantja őt...
2018. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!