Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez igy okés egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igy okés egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel lassan 2 hónapja vagyunk együtt. Én vagyok az első barátja. Tudom hogy 2 hónap még semmi, de ez idő alatt az vettem észre hogy nem igazán lennék fontos neki. Mert nekem ő szinte a legfontosabb, addig nála én hogy is mondjam "napfüggő" vagyok. Ha van kedve hozzám szeret ha nincs akkor meg nagyon flegma velem, és nem akar beszélgetni. Sokszor fordult elő hogy nem kér a közelségemből ha nála , vagy nálam vagyunk.. nem szereti ha ölelgetem csak ha ő akarja, nem szereti ha adok neki egy puszit (persze valamikor meg követeli..) Teljesen megvagyok zavarodva.. nem tudom mit higyjek.. lehet érvelni azzal hogy első kapcsolata neki, de szerintem ez nem igy van rendjén, sokszor messengeren sem akar visszairni, máskor meg egy rahedlit ír. Szerintetek?

2018. dec. 14. 09:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
én 17 ő 15
2018. dec. 14. 09:22
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem tőle kérdezed meg?
2018. dec. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Mert be van kakilva, hogy a csaj miként reagálna ha tőle kérdezi meg :) Egyenes út a papucs palihoz.
2018. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha szerinted normális akkor oké, de tökösnek kell lenned mert sosem fog tisztelni
2018. dec. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mit vársz egy 15 évestől? amúgy én olyan típus vagyok, hogy kell magamra időt szánnom, amikor azt csinálok, amit akarok, többnyire egyedül, és olyankor irritáló, ha valaki folyton rajtam lóg. adj neki teret
2018. dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En is,olyan tipus vagyok,hogy Nem szeretem,ha sokat olelgetnek...de a baratnod,lehet nem tisztel?
2018. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem mondtam még neki?!! Nem kaptam rá érdemleges választ.
2018. dec. 14. 12:59
 8/11 anonim válasza:
Tini lány. Normálisnak mondható a viselkedése. Ő ilyen fajta. Ezzel te nem sokat tudsz kezdeni. Ami fontos h ne légy papucs (de ezt már mondták ). Ezután a te döntésed h elviseled a hangulatingadozását, a sok veszekedést ami lesz, és h ő mindig rád fogja erőszakolni amit akar vagy nehezen de szakítasz vele.
2018. dec. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon igazad van.. sajnos.. lehet hogy én gondolkodom túl komolyan a komolytalanról.. csak ha tényleg szeret miért csinálja ezt?!
2018. dec. 16. 10:30
 10/11 anonim válasza:

Én már idösebb vagyok mint ti, mégis elöfordul velem hogy rideg vagyok a párommal és nem esik jól a közeledése, pedig szeretem öt, de kell teret adni a másiknak. Ez nem hiszti, lehet bántó számodra amikor kedveskedni akarsz és a barátnöd elutasít, de lehet ö is olyan típus mint én, hogy ha nincs jó passzban akkor nem viseli el mások közelségét.

Ha rossz napom van én egyedül szeretek lenni, nem tudok olyankor jófej lenni, a problémáimat meg nem akarom mindig a barátomra zúdítani... Még sokat kell tapasztalnotok, ha szereted öt akkor ilyen dolog miatt ne hagyd el.

2018. dec. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!