Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 17 éves fiu és egy 21 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves fiu és egy 21 éves lány kapcsolata csak nagyon ritka esetben működhet?

Figyelt kérdés
Mondjuk ugy, hogy a srác egész érett a korához képest a lány meg eléggé gyerekes felnőtt létére
2018. dec. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
azon múlik, hogy a csaj akarja e, mert ha igen, akkor minden működik.
2018. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ,mert majd egy idő után mások lesznek az elvárások (pl 3 év múlva te a haverokkal akarsz bulizni ,ő meg családot alapítani) Aztán ott van az egyetem .....

Meg ilyesmik ,de persze ezeket is ki lehet küszöbölni ,meg amúgy is mit tudhatok én erről..sajnos nincs túl sok tapasztalatom fiúk téren ,ezért bocs ha valami rosszat írtam .

Amúgy én nem jönnek össze egy 4evvel idősebb sráccal ,de ez is egyén függő .

16/L

2018. dec. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*4 évvel Fiatalabb sráccal

Utolsó voltam. Bocsi félre írtam🤐

2018. dec. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem működik, és sosem működött.

Hosszú távon nem.

2019. jan. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!