Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valahogy nem jön össze egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy nem jön össze egy lánnyal sem semmi mi lehet az oka? 16/f

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem mit cseszek el.Nem vagyok valami elcseszett fejű gyerek inkább átlagos van viszonylag stílusom, ,menő’ telefonon,viccesnek tartanak a lanyok.Eleg sok lánnyal jól kezelem a beszélgetést chaten de élőben totál megijedek a helyzettől hogy mit ronthatok el.Kb 2-3nap alatt de max 1het alatt az összes lány a bizalmába fogad akivel beszéltem de visszatérve az egész témára mégsincs már barátnőm jo egy éve.Ha meg valami alakulna totál pánikba esek.Egyszerűen nem ertem magam.Pedig ha annyira esélytelen lennék gondolom nem irnanank vissza külsőre elég vonzó lányok.Szerintetek mi lehet a baj velem?Epito jellegű kritikákat várok/tanácsokat:).
2018. dec. 16. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

De hát te magad is tudod.

"élőben totál megijedek"

"ha valami alakulna, pánikba esek"

Mitől félsz tulajdonképpen?

2018. dec. 16. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Pont az a baj, hogy élőben pánikolsz, csak chaten vagy oldott. Ha face tó face is olyan laza vagy mint mikor telefonon beszélgetsz, akkor nem lesz gond. Gyakorold otthon a beszélgetést a tükör előtt, vagy játssz le magaddal ilyen szituációkat, hogy mit mondanak élőben egy lánynak.

Illetve az, hogy ki tart majd vonzónak, nem azon múlik hogy milyen menő a stílusos, vagy milyen telefonod van. Ezt a gondolkodásmódot hagyd el.

2018. dec. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Wow, telefonon menő vagy komcsi?? Akarsz randizni akkor? Vagy dugni?
2018. dec. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!