Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit és hogy tudnék tenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit és hogy tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Lassan 2,5 éve voltam együtt egy lánnyal, mikor szakított velem. A kapcsolat elején sokat hazudott, vert át, de én szerettem, és voltam olyan hülye, hogy ártok én is neki... Telt az idő és most pénteken szakított velem, és örül, hogy elveszt engem, erre várt régóta, és a családját is belevonta, így nem láthatom sosem többet...


Hogy dolgozzam fel a szakítást? Hogy szerezhetnék tőle egy újabb esélyt, hogy jóvá tegyem a szarságaimat, legalább barátként?



2018. dec. 16. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha örült a szakításnak ne erőltetsd. Valószínűleg csak megutáltatnád magad vele.

Engedd el a dolgot és gondolj ne hibáztasd magam (nem tudom hogy tényleg tettél e valamit, de ha az ember tényleg szereti a másikat akkor normális hogy magát hibáztatja)

16L

2018. dec. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, h időben kidobott... ha ilyen a családja is, akkor sok jóra nem számíthattál volna későbbiekben
2018. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!