Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszik egy fiú, mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, mennyi ismeretség után várhatom, hogy elhív randira?

Figyelt kérdés
Kb.két hete egy fiú a suliból rámírt messen, elkezdtünk beszélgetni, nekem úgy tűnik szimpatikus vagyok neki, és nekem is nagyon tetszik. Rögtön írta is, hogy reggelente találkozhatnánk a suliba menet. Ez néha sikerül is, de nem mindig. Ha nem tud időben odaérni akkor ír egy üzenetet, hogy sajnos nem ér oda. Ha rámír, akkor órákig beszélgetünk, de van hogy napokig nem ír semmit. Nem tudom hányadán áll velem tulajdonképpen. Egyébként nem egy félénk típus.

2018. dec. 18. 09:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért várnál, hogy ő hívjon el? Hívd el te...
2018. dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ennyire nem szeretnék kezdeményezni lány létemre.
2018. dec. 18. 09:46
 3/12 anonim ***** válasza:
#2: Jól teszed!
2018. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért? Engem már hívott el lány randizni és tök jó volt.
2018. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem felenk a srac akkor semmi kepp se te hivd randira.
2018. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy kicsit lehet hogy elvagy tévedve, azért mert valaki szeret beszélgetni néha, az nem azt jelenti hogy beléd zúgott.
2018. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy soha, ha kicsit felosebb, onbizalomhianyosabb.

Ez elég emberfuggo...

Próbáld meg kicsit batoritani, és ezzel akár meg arra is rajohetsz, hogy tényleg szerelmes e beled.

Szemezz vele, mosolyogj rá néha oktalanul stb:.

2018. dec. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na most attol mert rad irt es beszelgettek az meg nem jelenti hogy tobbre gondol, ha nem ad ra egyertelmu jeleket. Az is lehet jigy baratkozni akar
2018. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hogy*
2018. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs leírva a nagykönyvbe, hogy mikortól kell elhívni egy lányt randira. Ha akar tőled valamit, és úgy érzi, akkor el fog hívni téged. Az egész rajta múlik, nem pedig az időn.
2018. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!