Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányok kikre, mikre buknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

A lányok kikre, mikre buknak illetve hogyan tudassam, hogy nekem bejön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18éves vagyok autóm van,és a jogsit is csinálom.Ez a két dolog volt az álmom,ezért minden szabadidőmbe dolgoztam,tanultam hogy minnél többet tudjak gyüjteni.Van az iskolába több lány is,aki tetszik nekem,de egyikkel se vagyok olyan viszonyba,hogy tudathassam vele,mivel általában csak a folyosón látom őket.Igazából intelligensnek tartom magam,és nem is vagyok annyira ronda,csak van rajta néhány pattanás,de igazából erről senkit se mertem megkérdezni eddig hogy szerintük szép vagyok-e.Igazából tippek érdekelnének,hogy hogyan kezdjem el az ismerkedést.Egy léány osztálytársamtól hallottam akivel igazából barátok vagyunk,semmi több és szerinte eléggé kitartó vagyok,csak félénk.Ezek a tini lányoknál jelenthetnek valamit?Igazából bulizni se járok,számomra nem érdekesek azok a lányok,akik vedelnek,tiszta részegek valljuk be rengeteg ilyennel találkozni.Az a baj,hogy biztos van normális lány csak külső alapján nem lehet ezt felmérni.A másik meg hogy mindig csoportba vannak,egyszer az utcán láttam az egyik lányt egyedül mire erőt vettem magamon hogy odamenjek és valami indokkal hozzászóljak mire odaértem elment. :)


2018. dec. 19. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt még kifelejtettem a leirásból,hogy igazából faluban élek,és én mindig úgymond kicsit kivóülállónak éreztem magam a korosztályomban,legalábbis a környezetemben pl nekem már terveim vannak az életben amiből egy cél a jogositvány és az autó volt.Az osztályban is van egy szép lány,de ő is inkább az olyan fiúkra figyel akik olyan hülyék és gyerekesek mint az állat.Viszont van egy negativum amin próbálok változtatni,de nem birok.Pl testnevelésen játék közben nem birok csendben lenni,és néha lehet hogy bunkónak is tűnhetek,de nem vagyok az,csak az adott szituációban látszik igy.Kresz időszak alatt is volt a vizsgázók között egy szép lány,akit láttam az utcán elmentem mellette,de nem birtam kinyögni annyit,hogy szia szerintem azt a lányt itt elrontottam,mert ő okos is volt,szép is.Számomra álomlány volt.
2018. dec. 19. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Szóval nem merted le venni a terméket a pultról, hogy meg vegyed és el fogyaszd? :) biztos találsz hasonló terméket, azt hátha sikerül meg venni azt!
2018. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igy van,lényegében nincs önbizalmam és félek,hogy visszanyal a fagyi.
2018. dec. 19. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem legyél bátrabb, mert valljuk be, a legtöbb lánynak (persze nyilván nem az összesnek) inkább a kezdeményező, bátor fiúk jönnek be. Leírásodból tényleg okosnak, és kedvesnek tűnsz, de ne feledd, fő az önbizalom! Hogyha pedig valaki visszautasít ne rágódj rajta, csak próbálkozz másnál! 17L
2018. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Minden lány nevében nem nyilatkozok,viszont nekem személy szerint nagyon imponáló ha egy fiú intelligens.Viszont valamiért a te írásodban van egyfajta ellenérzésem,de azt nem cáfolom hogy okos vagy(!!).Ugyanis egy intelligens ember "a dolgok közötti összefüggéseket gyorsan meglátja, és a tényeket helyesen ítéli meg".Na ez az amit nálad nem látok.Példának okáért ott van a szép osztálytársnőd,aki bejön neked.Csak gondold végig logikusan,és objektíven szemlélve.Az a lány akinek hülye,gyerekes fiúk kellenek,még maga is hülye és gyerekes.Mivel valószínűleg a lány benne látta meg a "másik felét",ami azt jelenti hogy a lány azonosulni tudott avval a gyerekes fiúval.Talán erre mondják,"zsák a foltját...". Mivel te egy olyan lány után vágyakozol aki gyerekes (ugye fent kifejtettem hogy miért) te sem lehetsz különb. Lehet van egy lány akinek bejössz és ugyan evvel a problémával küzd mint te, hogy "miért egy gyerekes lány után vágyakozik...".Az viszont nem jön be ha egy fiú nem képes uralkodni magán.Azt értem hogy mondtad hogy testnevelés órán játék közben próbálsz uralkodni magadon,azt is megértem hogy alkalomadtán elkap versenyszellem, de azért esetedben 18 évesen tudjon legalább annyira uralkodni magán hogy ne tűnjön bunkónak.Nekem az ilyen fiúk kicsit olyanok mint a nagyra nőtt óvodások akik hisztiznek ha vesztésre állnak,vagy ha nem sikerül berúgni a gólt. Ne képzelj szerintem abba többet hogy az (lány)osztálytársad mondta hogy kitartó és félénk vagy.Nem hiszem hogy ennek volt bármi mögöttes tartalma,rejtett üzenete.Úgy értette ahogy mondta.Arra gondolhatott hogy félsz kezdeményezni,nem vagy elég nyitott,koncentrálsz a saját céljaidra,álmaidra(amit jól teszel) de közben halogatod a kezdeményezést,egy jó baráti társaság és lehetséges barátnő jelölt felé.Az nagy pozitívum hogy vannak céljaid és álmaid amikért teszel is,ez viszont sok korodbelitől megkülönböztet.Nem kell neked tanács abban hogy hogyan kezd el az ismerkedést.Pontosan te is tudod hiszen leírtad hogy egyszer már rászántad magad,hogy odamész egy lányhoz és megismerkedsz vele.Csak peched volt mert addig tétováztál míg eltűnt.De ha nem tudod újra rávenni magad az élőben való ismerkedésre akkor ott vannak korunk legnagyobb vívmányai a közösségi oldalak. Véleményem szerint azzal hogy félénk vagy semmi probléma.Én ami azt illeti nem is szeretem a feltűnési viszketegségben szenvedő,nagyképű,nagyszájú,ki ha én nem típusú srácokat,mivel én is inkább olyan típus vagyok aki inkább jó hallgatóság.17/l
2018. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából teljesen egyetértek veled.Néha azért is jön ki belőlem a ,,felnőtt óvódás'' mikor mondjuk nem korrekt valami,és ezt nem teljesen birom elviselni,ilyenkor megy a szájkarate,én felszoktam adni,mert értelmetlen hülyékkel vitatkozni,úgyis igazuk van.Ezekben a szájkaratékban tünhetek kicsit bunkónak meg talán amikor próbálom elérni hogy figyeljenek rám,én igy érzem.Igazából én nem várom el egy nőtől,hogy legyen nagyon okos,csak hogy legyen legalább átlagos értelmi szinten.Az a lány akit hagytam elmenni,igazából mindenes volt talán még egy olyan nem lesz.Na a lényeg az hogy eddig túlságosan ráfeszültem arra,hogy valahogyan figyeljenek rám,lehet ezzel értem el azt hogy leszarnak.Most rengeteg cél van elöttem,a párkapcsolatot rábizom a sorsra.A kis szabadidőmben viszont megbeszéltem ismerősökkel,barátokkal hogy elmegyünk erre-arra talán megismerkedek álmaim nőjével.
2018. dec. 20. 19:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Okos gyereknek tűnsz, szóval gondolkodj el azon, hogy melyik a rosszabb: megpróbálni és nem jön össze, vagy meg sem próbálni, attól tartva, hogy visszautasítanak, és örökké azon pörögni, hogy mi lett volna ha. Elárulom neked, a felnőttek visszatekintve ebben a kèrdésben nem azt bánják már, amit megtettek, hanem azt, amit elszalasztottak. Plusz ha belegondolsz: több próbálkozás = nagyobb esély. Mindent bele!
2018. dec. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!