Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az egyik nap találkoztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik nap találkoztam egy férfival, aki 22 évvel idősebb mint én, roma származású, de nagyon vonzó. Mellette ottvan a párom is. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Kiakasztó, hogy mi van velem. Jelenleg van barátom, de nem mennek úgy a dolgok ahogyan kellene.. Úgy érzem kiszerettem belőle..

Hihetetlenül tetszik a férfi, intelligens és tisztelettudó. Annyi a bökkenő, hogy en 18éves vagyok, ő pedig 40. A származása nem éppen zavar. Találkozáskor nem történt semmi, csak beszélgettünk. Mit tennétek?



2018. dec. 22. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Én 18 évesen nem foglalkoznék egy roma 40 évessel. Ebből jó dolog nem lesz.
2018. dec. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Pasi vagyok, lassan 40. A korkülönbség semmi. De az, hogy "C", na az kész! Szégyelld magad, hogy egyáltalán eszedbe jutott! Szakíts a pasiddal, jobbat érdemel!
2018. dec. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy neked tetszik az illető, de mi a garancia arra, hogy ez az érzés kölcsönös? Nem írtál sehol se egy utalást se, hogy lenne valami a levegőben, így akár azt is lehetne mondani, hogy az ő jelzéseit félreérted.

Legalábbis attól, hogy egy férfi intelligens, tisztelettudó egy lánnyal, az még messze nem jelenti azt saját tapasztalataim alapján, hogy akarna bármit is.

2018. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Szakíts a pároddal és irány a putri.
2018. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell letámadni. Nem csaltam meg a barátomat, szó sincs ilyenről.
2018. dec. 23. 17:18
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez az egész akkor is gusztustalan.
2018. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
57%

Miért kell valakit elítélni azért mert roma?Roma férfi a párom már 9éve...Nem putriban élünk..stb

Tedd azt amit jónak gondolsz!

2018. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

#8: Hidd el,a legkevesebb probléma az,hogy roma.

Az annál inkább probléma,hogy a kérdező egy kislány,aki egy apja korú palival ismerkedik,mindezt pedig az tetézi,hogy érzelmileg már megcsalta a barátját. Nem lenne képem tükörbe nézni.

2018. dec. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem csapom be a páromat, és nem csalom meg. Nem kell egyből pi*csának hívni, csak beszélgettem vele, nem történt semmi. A barátomnak elnondtam hogy beszéltem vele, mert Ő is tudja ki az. Nem haragudott érte. Ebből nem akarok semmit kihozni amíg ittvan a barátom. A férfi bevallotta hogy tetszem neki, de tiszteletben tartja hogy barátom van.
2018. dec. 28. 20:12
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

#9: Nyugi, ez a kapcsolat aakor is ugyanolyan gáz lenne,ha szingli lennél. Mert még mindig egy 18 éves kislány vagy,ő meg az apád lehetne.

Most őszintén, mit képzelsz?

2018. dec. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!