Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az egyik nap találkoztam egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik nap találkoztam egy férfival, aki 22 évvel idősebb mint én, roma származású, de nagyon vonzó. Mellette ottvan a párom is. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Kiakasztó, hogy mi van velem. Jelenleg van barátom, de nem mennek úgy a dolgok ahogyan kellene.. Úgy érzem kiszerettem belőle..

Hihetetlenül tetszik a férfi, intelligens és tisztelettudó. Annyi a bökkenő, hogy en 18éves vagyok, ő pedig 40. A származása nem éppen zavar. Találkozáskor nem történt semmi, csak beszélgettünk. Mit tennétek?



2018. dec. 22. 09:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
21%
Legalább ótvar cigánnyal ne kezdj ki....
2019. jan. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
73%
Nem értem miért kell egyből cigányozni, szerintem nem ez a lényeg. Viszont ha téged nem érdekel a származása nem értem miért hangsúlyoztad ezt ki. Ha azért mert annyira érdekel mások mit gondolnak akkor szerintem meg is van a válaszod, ha téged nem zavar akkor meg vágj bele, csak előtte szakíts a barátoddal, ez nem fair senkivel szemben. A korkülönbség meg szintén nem kérdés jelen esetben véleményem szerint, mivel 18 éves vagy. 18 évesen az egész élet még egy kaland, tuti nem ő lesz életed párja. Lesz egy jó kalandod leszűröd a tanulságot aztán jön majd más.
2019. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
30%
Kérdés , hogy egy ilyen kaland után kinek fog még egy ilyen lány kelleni..
2019. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
61%
Közös jövőtök valószínűleg nem lenne. Lehet a kezdeti izgalom feldobnà mindkettőtöknek életét de ez hamar elmúlik. 39/F
2019. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!