Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit kene tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kene tennem?

Figyelt kérdés
A baratommal mar lassan fel eve egyutt vagyunk. A problemam csupan annyi hogy ugy erzem nem kolcsonosek az erzelmeink egymas irant. Nem igazan keres. Napi egyszer ram ir hogy szia mizu, kuldd nehany szivet es ennyi. Nagyon lassan ir vissza. Nagyon ritkan mondja ki hogy szeret vagy hogy hianyzok neki. Szinte sose hiv ki magahoz (az elmult 2 honapban 2x a tobbi alkalommal vagy veletlenul futottunk ossze vagy en hivtam ami szinten ritka mert felek hogy azt hiszi majd hogy a nyakara akarok jarni) a barataival mindig kimegy peldaul kocsmaba. De mikor en hivom ki vagy a tesojara kell vigyaznia, vagy haverokkal akar logni vagy eppen az anyja bizza meg (allitolag) valami olyan dologgal ami egyebkent tiz perc alatt meg van. Szilveszterre egyaltalan nem hivott ki eddig. Egyszer hoztam fel neki a temat akoor is azt mondta hogy nem tudja meg hogy kikkel lesz kint es hol, holott engem nem zavar a baratai jelenlete, tudja hogy elottuk peldaul nem masznek ra vagy valami, mellesleg mindig kedvesen fogadtak mikor talalkoztam veluk es panaszt sem hallottam. Megbeszeltuk hogy a heten nala alszok, de konkret valaszt meg mindig nem kaptam hogy akkor most mehetek-e vagy sem mert nem tudja meg hogy szerdan este lesz-e valami programja. Alapbol ritkan tudok nala aludni, most egy ejszakat nem bir ki a baratai nelkul? Nagyon kellemetlenul erzem mar neha magam ez miatt. Felek hogy az erzelmeink egymas irant nem kolcsonosek. Szerintetek? Tudom hogy lepnem kene csak nem tudom hogy mit. Hagyjam vagy csak en reagalom tul ezt az egeszet? Valaszotok elore is koszonom es boldog karacsonyt. :)

2018. dec. 24. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Beszéld meg vele, hogy ez így neked nem jó, változtassatok a helyzeten. Egyáltalán nem tűnsz nyomulósnak, alap dolgokat vársz el. Ha nem változtat, akkor szerintem egyértelmű, hogy mi a dolgod.
2018. dec. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Írásodból ítélve a csávód fél, h ha látod, h nagyon nyomul rád, akkor előbb-utóbb lelépsz tőle.
2018. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!