Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek? A barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? A barátnőm teljesen depressziós. Sajnos nekem is vannak olyan tulajdonságaim amivel még én is rá teszek egy lapáttal.

Figyelt kérdés

Sajnos elváltak a szülei, de heti váltakozásban látja őket. Már alapból ez nem tesz neki jót.

Aztán ott vannak az én hülyeségeim. Vannak dolgok amiket nem szeretlek, de ő igen. Sajnos nagyon nem megy nekünk a kompromisszum kötés. Próbálok neki mindent megadni, de néha nem megy. H kicsit kihuzzam a depresszióból van, h el szoktam vinni néhány helyre. Sok időt töltünk együtt, de a mostanában egyre több a vitánk. Én nagyon szeretem, de nem tudom mi tevő legyek. Sajnos nagyon korlátozva van, így még együtt sem aludhatunk, pedig mikor ott van nállunk vagy fordítva mindig úgy filmezünk, hogy egymáshoz bújunk. Ilyenkor nagyon nyugodt, meg álltalában mindig mikor velem van.



2018. dec. 25. 12:57
 1/4 Thispain ***** válasza:
56%
Laikusként azt tudom mondani, hogy aludjatok együtt a szülői tiltás ellenére.
2018. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, aztán tiltsanak el. Azt gondolnák, h le is feküdtünk
2018. dec. 26. 10:28
 3/4 anonim válasza:
Hidd el, az jót tesz a kapcsolatotokban, ha több időt töltetek együtt. Lehetséges, hogy tényleg megérné az, hogy néha együtt is aludnátok. A lányok nagyra értékelik azt, hogyha mindent megteszel értük. Egy kis lázadás is belefér néha. (Persze ez a lány természetéről függ.)
2018. dec. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért nem mindent, de van benne igazság.

De sztem ez nem elég, egyéb ötlet?

2018. dec. 27. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!