Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem a pasim....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a pasim. Visszajön-e még?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolatom volt, barátommal.

Én 18 éves lány vagyok, ő 16 éves fiú.

Mindkettőnknek első igazi szerelme és kapcsolata volt ez. 2 évig udvarolt, mire összejöttünk,14 hónapig voltunk együtt. Napi szinten láttuk egymást mivel egy iskolába járunk.

Miután összejöttünk, olyanná váltunk egymásnak, mint egy valóságos lelkitárs.

Ugyanazokat a hosszútávú értékeket viseljük. Ugyanaz a szeretet nyelvünk. Ugyanúgy saját, nagy családot szeretnénk felnőttként, ugyanúgy a kapcsolatokat igenis komolyan kell venni. Mindig elmondta mennyire szeret és szeretné a közös jövőnket. Ilyen szempontból gyakorlatilag semmi akadálya kettőnknek

Fél évig minden rendben is volt.

Napi szinten találkoztunk, rengetegszer együtt aludtunk, szerettek minket párként a szülők is, mi is egymást

Valósággal szárnyaltunk.

Sajnos utána viszonta végzős évem közeledese fele elkezdtünk vitatkozi.

Egy bizonyos szintig nem is volt ezzel baj, mert fontos kérdéseket beszéltünk meg ezzel.

Azonban azt tudni kell, mindketten nagyon dacos személyiségek vagyunk.

Eljött közben a végzős évem, ami alapból elég stresszes, és még akkor azzal a kérdéssel is foglalkozni a szerelmünkkel mi lesz a ballagás után, ha ő itt marad.

Elkezdtünk stresszesek lenni, és ez persze a kapcsolatunkon bukott ki minden apró dolgon felhúztuk magunkat és civakodtunk. Közben az Ennek ellenére nagyon szerettük egymást. Sokszor sírtunk, miért kell ilyen butának lennünk ahelyett hogy próbálnánk megbeszélni.

Az utolsó 1 hónapban szinte napi szintre növekedett ez a vita. És nem bírtuk megmondani miért.

Végül ő volt az, aki ebbe előbb belefáradt és szakított velem. Mert nem látott jobb megoldást mivel szüntethetnénk ezt meg.

Ez már lassan másfel hete történt.

Én ezidő alatt rájöttem, hogy tényleg ő az,akit szeretnék magam mellett tudni. Mekkora butaságokon képes voltam hisztizni neki. És bármit képes vagyok megtenni ezért.

Végig gondoltam önmagam, őt, a hibáinkat, a jó tulajdonságainkat és kettőnk összeférhetőségét.

És minden vágyam, hogy visszaengedjen.

Azonban félek, hogy az idő kérése alatt ő az elfáradasa miatt fiatal fiú szemmel, csak még inkább eltávolodik tőlem.

Napi szinten látni fogjuk egymást a szünet után ugyanúgy, tehát nyílván nem olyan egyszerű ennek az elengedése.

Mit tehetnék, hogy újra együtt legyünk? Ne keressem, vagy küzdjek érte? Vajon mitől lenne képes ő is végig gondolni ezt, és elengedni a múltban elkövetett hibákat?


2018. dec. 31. 00:33
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még egy hetet és gondold át, hogyan tudnátok dolgozni a kapcsolatotokon. Utána keresd fel és kérj találkozót, hogy átbeszélhessétek. Működhet-e, hogyan tudnátok megoldani a problémákat, egyáltalán hajlandó-e az újrakezdésre?


A legjobbakat kívánom Neked! :)

2018. dec. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!