Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelentenek ezek, és mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek ezek, és mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. 5 hónapja vagyunk együtt, ezen a héten elég keveset beszéltünk, és nem is írt. Pénteken találkoztunk és jó volt de furi, mintha akarná, hogy hamarabb menjek, de a tervezettnél előbb hívott be a városba. Ma volt mozizni egy ismerősével, és utána nem írt, aztán most nem rég, éjfél körül rá írtam és beszélgettünk, mondta h majd élőben szeretne beszélni velem, én írtam sok dolgot és ilyeneket írt:

Soha nem fogsz elveszíteni ezt tudd

Majd te eldöntöd ,hogy mi lesz velünk

Nagyon félek mert nagyon szeretem, és én is tudom hogy ellaposodott a kapcsolatunk de mindig azon filózok,hogy mit tegyek ,hogy olyan legyen mint rég. Nagyon félek, annyi dolog nyugtat meg egy kicsit , hogy írta : Soha nem fogsz elveszíteni.

De persze lehet, hogy elfogom. Eddig abban az 5 hónapban soha nem vitáztunk semmin,mindig ő volt az első, nem féltékenykedtem és meg adtam neki a kellő szabad teret. 16/F

Mit kéne tennem?


2019. jan. 6. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a helyzeteteket annyira, de abból, hogy azt írta: “Majd te eldöntöd mi lesz velünk” én bocsi, remélem tévedek, de azt gyanítom megcsalt.
2019. jan. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát remélem tévedsz, nagyon megbíztam benne de sajnos nem tudom azt mondani ,hogy biztos nem csalt meg
2019. jan. 6. 02:11
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 válaszolóval értek eggyet szerintem is megcsalt
2019. jan. 6. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát lehet megcsalt... sajnos!

Vagy vmi történt otthon. Esetleg.

2019. jan. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondhat akármit, hogy soha nem hagy el, hogy bízhatsz benne. Ez nem ilyen egyszerű. Számtalan alkalom volt amikor ezeket nekem is mondták, és látod, egyikük sem tartotta be sz ígéretét. Nem elkeseríteni akarlak, de tudd, hogy a szavak tettek nélkül lószart sem érnek.
2019. jan. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!