Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A legjobb barátnőm az exemmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm az exemmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hogy tiszta legyen a történet szempontjából mind egy osztályba járunk. Tavaly jártam egy osztálytársammal, aztán szakítottunk. Nekem nagyon rossz volt, elég nehezen tettem magam túl rajta. Végül aztán sok idő után kibekultunk és barátok maradtunk. Az a helyzet, hogy ő, és a legjobb barátnőm ma bejelentették nekem, hogy járnak, és "kikérték a véleményem", mintha bármit is számítana... Nyilván először nagyon örültem nekik, mert én mindenki boldogságnak nagyon örülök, aztán napközben elkezdtek egymás után leesni a dolgok. Például hogy rendes barátnő nem mászik rá a legjobb barátnő exére. Nem gondoltam hogy összejönnek, eddig is csak barátok voltak ők is. Fene se gondolta volna hogy ezt megcsinálják. És most nem tudom mit kéne reagálnom erre az egészre. Mert ÉN velük ellentétben JÓ barát vagyok, és egy jó barát mindenben támogatja a másikat... De megérdemlik ezt ha így hátba szúrtak? Pont belőlük nem néztem volna ki hogy megjátsszák ezt, és most megis megtették. Mondták mikor bejelentették, hogy suliban, legalábbis előttem nem fognak enyelegni, mondom oké, akkor nem zavar-> egy órára rá már ott enyelegtek. Félreértés ne essék, nem féltékeny vagyok, csak nagyon csalódott. Én tényleg mindig támogatok mindenkit, akkor is ha nem értek egyet a dologgal, és ezt így kapom vissza. És rossz barát lennék, ha nem örülnék ennek az egésznek? Ha most az egyszer önző lennék?

Ha írsz valamit lejjebb hozzá azt megköszönöm, egyéb iránt jól esett csak kiírni magamból.

16/L



2019. jan. 7. 23:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Tudom, hogy gáz és fáj. De ha egymásba szerettek, akkor hülyeség lenne az érzéseik ellen cselekedni.
2019. jan. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez hülyeség, hogy a legjobb barátnőd nem jöhet össze az exeddel. Hiszen ti már nem vagytok együtt, akkor most ez miért lenne hátbaszúrás? Az nyilván nem szép, ha előtted enyelegnek, átlagember se szeret enyelgő párt lesni, mert magánügy, erre hívd is fel a figyelmüket. De egyébként ha tényleg túltetted volna magad rajta, akkor nem kéne, hogy zavarjon. Ráadásul nem is rögtön azután jöttek össze, hogy ti szakítottatok.
2019. jan. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért zavar mert a barátnőmmel megbeszéltük régebben hogy 2 fiúra nem repülünk rá: egymás kiszemeltjére vagy az exére. Van vagy 80-90 fiú még az évfolyamon, a suliban összesen lehet hogy több mint 400, pláne sulin kívül még több. Neki pont azt az egyet kellett akivel és is jártam.
2019. jan. 8. 00:06
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Majd felnőssz és rájössz, hogy a szerelem és vonzódás nem döntés kérdése. Ha ezt felvállaták, akkor tényleg komolyan gondoljak.

S mit mondtál nekik. Azt, hogy a semmi baj, mert akkor az hülyeség volt.

2019. jan. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Pedig valamelyest lehet azért befolyásolni döntéssel.

Egy másik barátnőmnek és nekem ugyan az a srác tetszett, de tudtam hogy neki régebb óta tetszik ezért lemondtam az egészről, mert ez így helyes. Pedig valószínűleg nekem több esélyem lett volna a fiúnál, mert szorosabb a kapcsolatunk, többet beszélgetünk. Mégis bekapcsoltam a józan eszemet, a hormonjaimat meg ki, hogy helyes döntést tudjak hozni. Régebben utáltám a következő kijelentést, de azóta igaznak bizonyult: az eszedre hallgass, mert a szíved hülye mint a segg!

2019. jan. 8. 00:18
 6/16 anonim ***** válasza:
53%

Igen, ha tetszik egy srác el lehet kerülni, hogy összejössz vele. De ha belezúgsz, akkor hülyeség lenne.

Józan ész a szerelemben, ne viccelj már! Max a vonzódásban. Ez nem olyan, hogy hopp en most kikapcsolom az érzelmeimet, mert más azt tartaná helyesnek. Tuti eléggé megszenvedte a barátnőd is, hogy a szerelem mellett döntött, úgy hogy téged elveszíthet. Főleg, ahogy hozzáálsz.

Amugy van különbség, ha olyann nem kezdesz, aki épp tetszik a másiknak, vagy olyannal, akivem már rég megvolt a szakítás.



22L

2019. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
53%
Undorító dolog, de ne várj megértést az ide irkáló gerinctelen férgektől. Azt sem tudják, mi a becsület, egyáltalán mit jelent ez a szó.
2019. jan. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha igazán a barátnője lennél megértenéd. Szerintem. Nem másért de átmentem azon amin te,szóval nem a levegőbe beszélek.
2019. jan. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összese eddig érkezett választ. Szerintem ÉN tényleg jó barátnő vagyok. A történetben tudom hogy nem szerepel hogy mi mindenért... És nem is egoizmus, de tudom hogy az vagyok. És majd pár nap múlva biztos elkezdenek bennem csillapodni a dolgok és elfogadom, nem vagyok haragtarto egyébként sem. De egyelőre még igencsak rosszul esik a dolog így hirtelen.

Mindenkinek ment a zöld kéz. :)

2019. jan. 8. 06:07
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Ekkora hulyeseget hogy a szerelem nem akarat kerdese. Hagyjuk mar. Biztos hogy a legjobb baratno nem halalosan szerelmes abba a sracba szoval meg tudta volna allni hogy igy hatbaszurjon. Mert ez az. En soha de soha nem jonnek ossze a legjobb baratnom exevel. Semmi penzert. Es marpedig aki normalis barat az is igy gondolja. Es nem csak neked egy random ex hanem okat szenvedtel miatta a multban es fajt a tortenet. Szerintem a baratnod elashatja magat. Mert ez nagyon taplosag. Meg hogy nem enyelegnek. Huu dejo maris jobban erezheted magad ezaz. Szanalmas. Szerintem ez alapszabaly hogy a baratnod exe tabu. Nameg a crusha is. Persze csak ha komolyan oda van erte. Mert marpedig meg lehet allni. Foggalmam sincs mit tudnal tenni. Ha gondolod irhatsz privatban es beszelhetunk meg ha van kedved. 17/L
2019. jan. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!