Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 22 évesen tényleg rossz, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen tényleg rossz, ha 14 éves barátnőm van?

Figyelt kérdés

Sosem volt még barátnőm, sosem tetszettem úgy senkinek. Aggasztott a kora de jól esett, hogy végre tetszem valakinek, hogy valaki tud úgy rám nézni. Sose gondoltam volna, hogy valaha lehet ilyen szép barátnőm, mai napig hihetetlen, hogy engem választott.

De sokan rossz szemmel nézik, hogy ennyivel fiatalabb.

Viszont szeretném ha tartós lenne, mert 22 év után végre valakinek tetszem s velem akar lenni.

Nagy szerelem még nincsen, de úgy érzem jó úton haladunk.



2019. jan. 8. 15:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg.
2019. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Elég gaz
2019. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
84%

Kicsit.

Egy 22 évesen sokkal másabb az elvárásai egy kapcsolatban mint egy 14 évesnek🤷🏼‍♀️Kicsit “éretlen” még hozzád de ,ha nektek nincs úgy bajotok a kor különbséggel akkor mit foglalkoztok más véleményével? Az a lényeg “szeretitek” egymást jól érzitek magatokat együtt ez számít és nem más véleménye🤷🏼‍♀️

2019. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
63%

Nem gáz ,a csaj vagy apakomplexusos vagy ,csak O se tetszett eddig nagyon senkinek ,avagy a fiúk ertetlennek nagyon fiatalkorban és egy idosebbre vágyott.

De te szerintem csak azért járnál vele mert más nincs ,ez nem szerelem ,csak jól lesik neked hogy valakinek tetszel és magadba beszélted .

Persze lehet szép a lány ,még tetszhet neked ,de ez nem szerelem és szerintem nem is lesz az ,de nem ismerlek titeket .

Mindenesetre mindannyian tapasztalatok valami újat ,ami sosem rossz .

De nem fog veled lefeküdni ,neked meg lehet szükséged lenne rá ,vagy vágynáp már rá míg ő nem ,akkor nehogy raeroltesd ,mert oda megyek és leutlek... :p

Addig is sok boldogságot .


16/L

2019. jan. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Lássukcsak mennyi is? 14+8=22.Elég sok,ráadásul egy kiskorúval.Van már személyazonosságia?.Ha 16-18 lenne az már okésabb lenne,de 14 az tènyleg kislány.Meg aztán úgy van az hogy te már lehet hogy úgy vagy vele hogy neked csak komoly kell,mert megjött az eszed,de ő 14 évesen szerintem max pár hónap és meg unna téged.Röviden: nem fog nálad meg akadni.Ez a kamasz kor ami nála van,az érzések napról napra ingadoznak.Szóval gondold átt.
2019. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Miért ütnéd le őt, kedves 4-es 16 éves lány ? 😐
2019. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Gaznak nem gáz, bár én 16 évesen is félve nézek a 14 éves lányokra. Nekem ő olyan kislány. Én a 15-17ben keresek
2019. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
A 14 év túl kevés, de hogy apakomplexusos lenne a lány, egy kicsit túlzás.Hiszen egy 22 éves szűz srácról van szó, aki lehet hogy lelkileg éretlenebb mint a 14 éves lány. Én nem ellenezném, de nem is támogatnám a dolgot, bár közöm sincs hozzá. Ha lehet várjatok pár évet, bár gondolom ez nem igazán kivitelezhető.
2019. jan. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem az a baj, hogy ennyivel fiatalabb. Épp ma mondtam a férjemnek nevetve, hogy én 10 éves voltam, amikor ő 20. Igen, csak amikor mi megismerkedtünk, már 30 ill. 40 évesek voltunk. Elhiszem, hogy kangörcsöd van, de attól még pedofil vagy. Ha egy ovis kislány akaszkodott volna rád, azt is megdugtad volna?
2019. jan. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Elnézést hölgyem,de maga a tini kategóriában van és kommentel és le pedofilozza a kérdezőt,akkor magáról mit kellene gondolnunk? Ja és szerintem a férjed Nagyobb pedofil mint maga szerint a kérdező.. 20 éves egy 10 évessel? Szégyen te 😉
2019. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!