Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Problémák, ellaposodott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problémák, ellaposodott kapcsolat, helyre lehet hozni? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátommal, eddig jól kijöttünk és sosem vettem észre azt, hogy bármi probléma lenne közöttünk.

1 hete leültünk beszélni, mert mondta, hogy sok minden nyomja a lelkét, pedig megbeszéltük, bármi történik, egyből megbeszéljük és megoldjuk. Szerinte túl érzékeny vagyok és ezért várt a megfelelő pillanatra, de rájött, hogy olyan sosem lesz.

Szóval leültünk beszélni és mondta, hogy ő már 2 napja biztos abban, hogy szakítani szeretne, viszont most elbizonytalanodott. Órákat beszélgettünk, hogy mit kezdjünk magunkkal, mikor közölte, hogy vannak dolgok, amiket nem tudott még magában lezárni. Volt egy lány évekkel ezelőtt az életében és én vagyok az akadálya annak, hogy nem tudja lezárni, mert még utoljára kéne vele lennie, hogy ez megtörténhessen. Olyan rosszul esett, hogy otthagytam, de utánam szaladt és végül visszamentem megbeszélni vele, de nagyon kiborultam.

Végül abban maradtunk, hogy megpróbáljuk helyrehozni és nem beszél többet a lánnyal.

Ezzel így kicsit elvesztettem a bizalmam iránta és nem tudom, hogy túl tudok-e lenni ezen, nagyon próbálkozom. Próbálok közös programokat tervezni, de mindketten egyetemre járunk és dolgozunk is mellette és nem igazán lehet összeegyeztetni. Én próbálok hozzá alkalmazkodni, ő kevésbé.

Eléggé máshogy látjuk a kapcsolat témát is, neki elég lenne bőven hetente egyszer egy találkozás, de én azért 2-3-szor szívesen lennék vele. Mindent megadok neki belátásom szerint, amire vágyik, illetve amiről tudom, hogy vágyik rá. Ezért sem értettem ezt a harmadik lányos dolgot.

Az is probléma volt, hogy nem foglalkozott már velem, mindig második vagyok mindenben és csak akkor ér rá, ha nincs programja éppen. De a beszélgetés után úgy látom, jobban igyekszik, de még most sem keres annyira, mint az elején.

Hogy tudnám feldobni ezt a kapcsolatot? Hogy tudnám elérni, hogy elfelejtse a lányt?

(20 éves lány vagyok.)



2019. jan. 9. 18:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt, hogy Te hogy tudod elérni,hogy elfelejtse azt a másik lányt, nem tudom. Egyben vagyok biztos, nem úgy, ahogy ő szeretné... Vagyis az nem lezárása egy kapcsolatnak ha még egyszer szexelne vele. Az inkább a kapcsolat felmelegítésére adna esélyt, nem pedig a lezáráshoz. Kivételt képez, ha a lány izzadt nuni szaggal ér oda, vagy a hónaljának lenne 3 napos felvágott vöröshagyma bukéja.
2019. jan. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem őszintén le kéne ülnöd vele és megbeszélni, hogy ez nincs rendjén. Abszolút egyetértek az előttem szólóval. Még mindig érezhet valamit a lány iránt és ezen a szex nem segít maximum ha beszélget még egyszer azzal a bizonyos lánnyal. Én feltenném a helyedben neki azt a kérdést hogy ő mit akar ettől a kapcsolattól és akkor minden kiderülne. Minden a kommunikáción múlik. És ha sikerül ezt megoldanotok együtt stabilabb lesz a kapcsolatotok.
2019. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!