Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy barátnőm, de más is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, de más is nagyon tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit szeretek és hosszabb távra tervez(t)ünk, de nem rég szóba jött esküvővel kapcsolatos téma, és őszintén mondom, hogy megijedtem, mert nem szeretném az első barátnőmmel leélni az életem, főleg, hogy a suliban van egy lány aki nagyon tetszik nekem és neki is én. És bírnak engem a szülei és én is őket, de most nem tudom mi legyen mert mostanában csak ritkán tudunk találkozni, a másik lány viszont alattam jár egyel. Találkozzak a barátnőmmel többet vagy szakítsak?

2019. jan. 11. 15:29
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
El tudom, csak még azt nem tudom, hogy kivel, de ezt nem is kell eldöntenem 17 évesen..
2019. jan. 11. 21:16
 12/22 anonim ***** válasza:
Van mind a két kapcsolatban még annyi? Nincs kifulladóban a régi akkor? Tehát van annak realitása? Hogy nem fárad ki a kapcsolat? Ha amúgy lehet, hogy akár erőteljesebben vonz más is? Esetleg felmerülhet ilyen?
2019. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem csalom meg a barátnőmet. Az a kérdés, hogy próbáljak meg többet vele lenni vagy szakítsak?
2019. jan. 12. 16:25
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Melyik iránt érzel többet? Mert ne legyen az, hogy a barátnőd csak pótlékba. Vagy nehogy az kiderüljön, hogy a szakítás után, mégis inkább az előző barátnőddel szeretnél lenni; visszamenni hozzá. Amelyik iránt többet érzel, azt válaszd, mert szerintem az a jó, amit belül érzel. Amúgy lehet, hogy még éretlenebb lelkületű vagy egy párkapcsolathoz. Énszerintem kövesd, amit belül érzel, szerintem az jó "stratégia" lehet. Tehát amelyik iránt pillanatnyilag többet érzel, amelyik felé húz a szíved, az érzelmeid. És , hogyha ő is választ /választott téged; akkor az tök jó, mert akkor lehettek fullra boldogok. Ha mindketten azzal lehettek, akit a legjobban szerettek egyértelműen, és nem bánkódtok , hogy miért nem a másikkal vagytok helyette.
2019. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Summázom az általad írt lényeget:

Van barátnőd, akit szeretsz. Bizonyára ő is szeret téged, hiszen már elhangzott az "esküvő" szó is. Nem akarod őt megcsalni.

Viszont, van egy másik lány és ő is nagyon tetszik. Utolsó bejegyzésedben arra kértél választ, hogy próbálj-e megmaradni a barátnőd mellett, vagy szakíts.

Eddig olyan tanácsokat kaptál, hogy szakíts vele, ne okozz neki fájdalmat azzal, hogy megcsalod. Csakhogy, megcsalni nem akarod. Egy férfinek sok nő tetszhet (tetszik is), de nem gondol arra, hogy a párját megcsalja vele! Ez érvényes nőkre is, akiknek bizonyára sok férfi szimpatikus, de miatta nem hagyja el azt, akivel együtt él, illetve, akit szeret.,

Azt tanácsolom, hogy döntsd el véglegesen magadban, hogy a barátnőddel mennyire komoly a viszony. Tudod-e tolerálni a hibáit tartósan (pl. egy életen át). Emellett lehet sok nő, aki tetszik neked Színésznő, manöken, ismerős lány, stb., stb.), de miatta nem hagyod el azt, akit szeretsz.

Ezek után a döntés a te kezedben van!

2019. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 SaJt01 ***** válasza:

Nagyon jó hogy ilyeneken gondolkozol. Sok ember gondolkodás nélkül meghúzta volna a másik csajt.


Nagyon egyszerű a dolog. Képzeld el hogy te vagy a barátnőd. Minek örülnél?

Ha ez nem megy akkor csak képzeld el azt hogy otthagyod, össze jössz a másik csajjal, aki pár hónapon belül otthagy egy másik srácért, mert többet érzet iránta mint irántad.


Látjuk hogy hamar kilátástalanná alakulhat aki a dolgok.


A másik dolog. Jól nézd meg magad. Miért nem akarsz az első lánnyal maradni életed végéig? Miért vagy vele most? Miért akarsz a másik lánnyal lenni?


Ezeket a kérdéseket úgy tedd föl magadnak ahogy itt kérdeztél minket, őszintén, minden rossz érzés nélkül.

Nem megítélni akarod amit találsz hanem megtudni hogy mi van :D


Szerintem nincsen semmi gond a hozzá állásoddal, mindenki fejébe belemásznak ilyen gondolatok néha. Az a meghatározó hogy tudatában vagy annak hogy mi történik bent és a saját értékeinek megfelelően cselekszel megalkuvás nélkül


Megalkuvás lenne pl ha a monogámia számodra érték, de ide még ide még beteszem.


Szóval derítsd ki mi van, azt nyomd keresztül az értékeid szűrőjén és ott figyel a kristálytiszta helyes lépés.

2019. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi kommenteket, várom a többit. A válaszom az utolsó 2 embernek: megcsalni semmiképp nem fogom, és amióta összejöttünk feltétel nélkül szeret(t)em, de mostanában nagyon keveset találkozunk és mintha kiszerettem volna belőle, viszont ő nagyon szerelmes belém, megbántani sem akarom. Ráadásul a unokatesóm(akivel nagyon jó kapcsolatban vagyunk) osztálytársa, szóval feltehetően nagyon berágna rám, és egymás szüleivel is találkoztunk már 1x-1x. Megyek majd hozzá 2 hét múlva, lehet beleszeretek újra és rájövök, hogy csak az idő miatt lettem bizonytalan, vagy nem szeretek bele újra. A másik baj még az, hogy ezen rágódom nagyon régóta, az iskolában sem tudunk nagyon másra gondolni, főleg a másik lány miatt.
2019. jan. 12. 18:47
 18/22 anonim válasza:
Tudod van az az idézet: hogyha két ember tetszik választ a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna akkor nem tetszett volna meg a második. Na hát ennek van egy kis valóság alapja, de az is lehet, hogy ez most valami fellángolás és várnod kellene, alduni egyet kettőt. Szervezz programokat a barátnőddel,mert lehet, hogy kiégett a tűz és ezzel mindent rendbe lehetne hozni. Várj egy kicsit!
2019. jan. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 2-án megyek hozzá, és én számomra nem lángol újra fel a tűz, viszont nála igen, akkor még nehezebb lesz ha a szakítás mellett döntök.
2019. jan. 12. 19:35
 20/22 anonim ***** válasza:

Látom, szakítani akarsz a barátnőddel egy alig-alig ismert, de neked (most még?) tetsző lány miatt.

Én abszolút nem mennék hozzá 2-án! Közölném vele írásban vagy szóban, de nem mennék hozzá.

2019. jan. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!