Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátomnak minden fontosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak minden fontosabb mint én?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt, de egyre jobban érzem azt, hogy mindenki más fontosabb neki. Amikor összejöttünk sokszor találkoztunk, mindig volt valami program.Sokat chateltunk, de már ez is megszűnt. 2 hónapja kb nagyon elkezdett elhanyagolni, a “hobbijabol” eredően amugyis sokat van a barátaival, ismerőseivel (sok közülük lány), de mostanában hetente legfejjebb 2x találkozunk ha épp egyszer sem, akkor is csak pár órára. Nincs semmi program vagy én megyek át vagy ő jön. A többi nap általában nem ér rá mert épp XY-al találkozik. Ha egy időre esik az hogy velem, vagy mással találkozzon szinte mindig én vagyok az aki megkapja a “majd máskor talizunk”-ot (akkor is ha a másik emberrel később beszéli meg mint velem a találkozót). Sokkal többet költ az ismerőseire mint rám, mindig meséli hogy hol voltak, meg miket csináltak. Nagyon rosszul esik, és úgyérzem már nem is szeret. Mit kéne tennem ilyenkor? (Az első barátnője vagyok)

2019. jan. 12. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha (szerinted!) te vagy az első barátnője, akkor még "csemegéz" a lányok között.

Bármennyire szeretnéd őt magadnak tudni (a leírtak alapján tanácsolom) - keress mást és mondj le róla. Mindig másodhegedűs leszel az életében. Fogadj szót!


Idős férfi.

2019. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsosorban probald meg megbeszelni vele hogy neked ez igy nem jo es hogy tobbet szeretnel vele talalkozni ha ezt a keresedet mellozi akkor szerintem nincs hosszutavu jovoje ennek a kapcsolatnak:/

16/l

2019. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Első barátnője vagy és még nagyon tapasztalatlan a srác. Természetes hogy haverozik és anno az en első barátom is tali után napokig nem keresett azzal az indokkal hogy miről tudnánk beszélni ha úgyis talizunk..de ez már régen volt.6éve.14evesen.. Meg kell neki mondani hogy neked ez nem jó. Beszélni kell. Találkoztál már a barátaival? Lehet te is jól kijön él velük és te is szerezhetnél új barátokat.
2019. jan. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem találkoztam még velük de remélem lesz rá alkalmam. Mindig mondja hogy nagyon szeret meg imád, és én is őt, de nekem ez nem igy jön le amikor aztmondja hogy fáradt ma talizni, és most relaxál,aztán később azt látom valamelyik közösségi oldalon hogy ő éppen a hobbijának szenteli az idejét valami barátjával a városban. Nem a barátokra vagyok féltékeny, hanem arra hogy mindig van nálam fontosabb dolga. És ez elég elkeserítő
2019. jan. 12. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Megunt, mint a 40es szűz pali a guminőt😀
2019. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!