Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, mert nem éreztem jól magam a kapcsolatban, de most büntudatom van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ma szakítottam a barátnőmmel, mert nem éreztem magamat jól a kapcsolatban, és a mai napig teljesen határozott voltam abban, hogy ezt szeretném tenni, de most bűntudatom van. Ez normális? Illetve mit lehet ilyenkor tenni, hogy elmúljon hamarabb?

2019. jan. 13. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Idővel elmúlik.
2019. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Boarder44 válasza:
100%
Ez a legtöbb emberrel előfordul. Nálam is ez volt, de hidd el idővel elmúlik
2019. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tüntess el a környezetedből mindent, ami reá emlékeztet!

Ne járj azokra a helyekre, amerre randevúztatok.

Igyekezz nem gondolni rá. Az idő megoldja.

F.

2019. jan. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. jan. 13. 17:43
 5/9 A kérdező kommentje:
A megbánás érzés is normális?
2019. jan. 13. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja
2019. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A bűntudat és a megbánás majdnem ugyanaz, de mégsem. Elvégre - lényegtelen, hogy melyiket érzed, illetve akár mindkettőt.

Mivel te szakítottál vele, neked kell átgondolni, hogy mi volt a szakítás oka.

Miért nem érezted jól magad vele?

Sok minden lényeges (általad lényegesnek vélt) dologban nem egyezett a véleményetek?

Nem mondott igazat és nem tudsz benne bízni?

Ha ezekre és más kérdésekre (tedd fel őket magadnak Te) igennel válaszolsz, akkor ne búsulj. Ellenben, ha hirtelen meggondolatlanságból szakítottál vele (és úgy gondolod, hogy a lányt ez nagyon megviselte), akkor igazi férfi módjára állj eléje, kérj bocsánatot, ajánljad fel a kapcsolat folytatását és hagyj neki időt a válaszra. Ha visszautasít - törődj bele. Te akartad, nem ő.

2019. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés ismerkedés után jöttünk össze, szerintem túl hamar is, és azt hittem szerelmes vagyok belé, de azt hiszem rájöttem 1 hete nagyjából, hogy mégsem. És már nem éreztem magamat jól vele. Abszolút tisztességesen és minden felelősséget magamra vonva szakítottam vele, nem volt veszekedés vagy ilyesmi szerencsére. Az volt a célom, hogy egyátalán ne bántsam meg mert egy végtelenül aranyos lány, és megérdemli a különleges bánásmódot, de őt a sors nem mellém teremtette.
2019. jan. 13. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Velem a barátnőm szakított amikor a tenyeremen hordoztam. Azt mondta sok volt az az idő amit együtt töltöttünk. Semmi gond termeljük a lelki szemetet. Meg is kellene csalni vagy verni. Manapság divat mártírnak lenni
2019. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!