Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van megcsalásra utaló jel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van megcsalásra utaló jel?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy ha a munkából hazaérve nincs kedve közösülésre akkor valakivel elötte volt.Én ezt nem hiszem el mert lehet hogy csak a fáradság miatt nincs kedve a páromnak.Szerintetek?

2019. jan. 17. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nagy baromság. Bármi lehet az oka, hogy nincs kedve rögtön munka után. Na, meg sokan nem is csinálják minden nap.

De vannak jelek. De ennél finomabbak. Megváltozik a viselkedése. Dugdossa a telefonját, mindenhova viszi magával, lezárja, ha pont arra mész. Más lesz az öltözködése, más szavakat kezd el használni. Ilyesmik.

2019. jan. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erről ez jutott eszembe:

"Mi az a három jel ami arra utal, hogy meg csal a barátnőd??

1. Nem szop le.

2. Nem szop le.

3. De valaki mást igen."


Nem tudom, hogy pasi vagy csaj vagy egyáltalán. De a pasik se kívánják mindíg. Nekem is van olyan hogy napi 5 kevés, de van hogy egyszerűen nem kívánom pár hétig.

A megcsalásra inkább a fura viselkedés jellemző. Nem beszéltek annyit, nem tud úgy elszámolni az idejével, sokszor tereli a témát, meg minden más ami hirtelen változás és nincs rá magyarázat.

2019. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiúként mondom, valszeg fáradt, bár egy szex beleferne szerintem, 10-20 perc után meg jöhetne megegy szóval szerintem ha csalna is mire hazaerne menne neki, vagy nem tetszessz neki, manapság hülye megoldásokat alakalmaznak az emberek eléggé..
2019. jan. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy hülye megoldásokat?
2019. jan. 18. 09:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Manapság a legnormálisabb ember képes úgy ott hagyni hogy mindenkinek mást mond, aztán kiderül hogy másért hagy el ha ügyesen kutatsz xD
2019. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!