Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most ő mit akar? Nem értem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ő mit akar? Nem értem a szándékait.

Figyelt kérdés

Egy sraccal mar jo ideje beszelgetek, messze lakunk egymastol. Megkerde hogy nem akarok-e vele talalkozni (akkor meg annyira nem ismertuk egymast) es mondtam neko hogy nekem lenne kedvem, azota sokkal tobbet beszelunk. Hivasoztunk is mar parszor es kb minden nap irunk. En mar az elejen leszogeztem a sracnak hogy ne “jatszon” velem, szoval ha akar valamit azt mondja, es ha nem, azt is mondja. O azt mondta hogy neki ez alap mivel semmi ertelme nem lenne elhitetni valakivel valamit mert az ido pocsekolas mind ketto felnek. Itt jobban kezdtem megbizni benne. Nagyon aranyos hozzam, amikor beszelgetunk meg irunk. Mondtuk egymasnak tobbszor mind a kettem hogy tetszunk egymasnak. (Szoismetles bocsi) Es instagramon van egy ugy nevezett “tellonym” oldal ahol nevtelenul lehet kerdezni. Megkerdeztek tole hogy “Tetszik valaki?” es mindig nemet mondott az ilyen kerdesekre. Kapott a mai nap egy olyan kerdest hogy “Mit gondol a tavkapcsolatrol” Arra az volt a valasza hogy ugy gondolja van akinek mukodik de o nem menne bele ilyenbe.

Azert nem ertem ezt az egeszet mert nekem meg azt mondta hogy en bejovok neki es hogy talin ha jobban megismertuk egymast akkor lehet hogy lesz valami koztunk.. De ugye nekem mast mond mint azoknak akik instan kerdeznek tole. Mit kene gondoljak? Mit csinaljak? Elmeletileg holnap este beszelnenk hivasba de ezek utan nincs nagyon kedvem irnom neki. Mit gondoltok??



2019. jan. 17. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd, ha akarna valamit már rég talizhattatok volna
2019. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mar reg ota beszeljuk a talit, de en mondtam neki hogy nekem csak kesobb lesz jo. O kerdezte konkretan hogy lenne-e kedvem. Szoval o kezdemenyezett.
2019. jan. 17. 22:47
 3/8 anonim válasza:
Először is a tavkapcsolatrol mondta h nem menne neki nem egy kapcsolatról. Másodszor meg ha téged kerdeznenek te is német mondanál... H ki tetszik nem?
2019. jan. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En oszinten valaszolnek es igent mondanek. O nem ezt tette vagy engem csap be. Nem hiszem hogy atverne mert ezek utan..
2019. jan. 18. 07:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól hogy másoknak azt mondja, hogy nem tetszik neki senki nem biztos hogy így van. Őszintén szólva, én sem vallanám be, hiszen nem tudom ki kérdezi, illetve ezekután csak tovább kérdezősködne mindenki hogy ki az és hasonlók.

A távkapcsolatról pedig annyit hogy mindig vannak kivételek. Lehet alapból így gondolja de veled másképp érzi ezt.

2019. jan. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jaja. Nem ismerlek titeket de kérlek... Találkozz már veleee
2019. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
És írj ha kell valakmi
2019. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na
2019. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!