Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Aggódnom kéne ezért vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mlnrnk kérdése:

Aggódnom kéne ezért vagy nyugodjak le?

Figyelt kérdés

A párommal már másfél éve együtt vagyunk, de mindig szakítottunk, mert nagyon bunkó lett a végére, és 1-2 hónapot külön tölttötünk, aztán újra. Na most szeptemberbe is ez volt. Összejöttünk majd októberbe szoksáosan bunkóvá vált, amit én nem bírtam és így szakítottam vele. Emiatt belefutottam egy másik párkapcsolatba is, mert azt hittem így féltékennyé tudom tenni. Na ez nekem nem ment, 4nap után szét is mentem az illetővel. November végén az eredeti párom újra bepróbálokozott, én pedig nagyon szívesen mentem hozzá vissza. Azóta egy kissé meváltozott, már nem olyan mint régen, valahoy közelebb kerültünk egymáshoz (első szeretkezés ilyenek) és jelenleg nagyon jól vagyunk, és nem látom hogy kezdene megint elfajulni a dolog. Viszont iszonyatosan féltékeny mindenkire, és félek hogy ha kiderülne az a futó kalandom elveszteném őt.

17/l


2019. jan. 19. 19:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem jártatok, amikor a másikkal kavartál, kvázi nem csaltad meg. Ha eddig nem beszéltél róla neki, akkor már kár feszegetni. Ha ilyen féltékeny típus, akkor kár hergelni vele.
2019. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szerintem fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyeneken gondolkozz.
2019. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
én azt értem, nem is akartam felhozni, csak ha meg megtudja mástól akkor az úgy elég rossz
2019. jan. 19. 19:32
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Természetes dolog a férfi féltékenység is egy bizonyos fokig, de ha minden fűre fújna miattam.. én kidobnam. Semmi értelme egy olyan emberrel lenni aki miatt mindig idegeskedhetek hogy nehogy mondjak olyat a jelenlétében amitől felduhodne és törne zúzna. Nagyon stresszes élet lenne mellette. Főleg hogy 17 vagy.. legyen egy kis eszed ilyen ember mellett nem lesz életed. Írtad is hogy folyton szakitottatok na vajon miért? Szerinted ha máskor bunkó volt akkor ha újra kezditek egy idő után nem lesz megint az? Próbáltál vele erről már beszélni egyáltalán? Bár én inkább ki adnám az útját és kész.. nem éri meg. Remélem egy kicsit elgondolkozol rajta. 🙂 22/L
2019. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én iszonyatosan szeretem, de sose hiszi el ezt. Akkor is nekiáll veszekedni mikor egy osztálytársam (fiú természetesen) megkérdez valami tök szimpla dolgot, amit én elis felejtek délutánra. De ő emlékszik rá, mert állandóan figyeli kikkel bezsélgetek, felhozza h mit kérdezett, én meg mondom hogy nem emlékszek rá és nem hiszi el, és a végén mindig én leszek a hibás. Az összes fiú barátomat lekellet tiltani, különben ő is neki állt írogatni lányoknak direkt.
2019. jan. 19. 19:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki a csába, ez nem kapcsolat.
2019. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez tiszta dedó...bár, fiatalok is vagytok. Pár év múlva, ha vissza gondolsz erre, csak a fejed fogod fogni, hogy lehettél ilyen hülye,hogy nem hagytad ott már sokkal előbb. Itt bárki bármit mond, lényegtelen, úgyse fogod elhagyni.
2019. jan. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"én azt értem, nem is akartam felhozni, csak ha meg megtudja mástól akkor az úgy elég rossz"


Te mindenkinek kidumálod a nemi életed? Vagy kitől tudná meg?

2019. jan. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem, nem dumálom ki, de tudom hogy az a fiú elmondta egy barátjának. És nem tudhatom hogy még rajta kívűl kinek
2019. jan. 19. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Hat azért sztem mondd el neki, fontos h legyél oszinte

A többi rajta all

Bár lehet h meg is csalna emiatt

De akkor dobd ki akármennyire is szereted

2019. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!