Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm facebookon idegenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm facebookon idegenekkel ismerkedik, szerintetek normális?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, nemrég egy idegen sráccal kezdett neten ismerkedni. Amikor rákérdezek, hogy miért akar vele ismerkedni, csak annyit mond, hogy miért ne, teljesen normálisnak tartja. Vannak még ilyen lányok? Nekem csak azért fura, mert én nem állnék le ismerkedni másokkal, amikor szerelmes vagyok, és barátnőm van, mert nem vágyok más társaságára.. Főleg, ha nem is ismerem.

2019. jan. 20. 19:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás egyik jele.A hátad mögött másokkal ismerkedik,mer mér ne..Nem normális
2019. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom ahogy te, barátom van elég nem kell több, ráadásul az ellenkező nemmel nem "csak" barátkozik" az ember általában...
2019. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem a hátam mögött, szólt nekem róla. A fiúnak is mondta, hogy van barátja. De akkor sem tudom a miértjét.
2019. jan. 20. 19:25
 4/21 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom

Innen is vannak elég fura fazonok

De így ismerkedni úgy h van barátom

Nem a legjobb döntés

2019. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Akkor tökös barátnőd lehet ha megmeri mondani.
2019. jan. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem sokat beszélt a csávóval, viszont ő háborodott fel, hogy én ezen miért akadok ki, hogy ő barátkozni akar...

Neki teljesen természetes, pedig állítólag szerelmes belém..

2019. jan. 20. 19:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Te viccelsz ?

Kiheréled magad azzal, hogy nem szakítasz vele azonnal.

Ha neki más kell, fusson más után.

"B" terv lettél, és beletörődsz ?!

2019. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Next level: eljár dugni másokkal
2019. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igazabol nem ir a fiunak, de ha a fiu ir ra akkor valaszol...

Ez a baj vele, hogy nem vagja nekem miert esik rosszul, es miert akadok ki ezen.

Neki tok normalis...

2019. jan. 21. 09:46
 10/21 anonim ***** válasza:
Látod azzal hogy te ezen kiakadsz,ezzel mutatod ki hogy te jobban szereted őt mint ő téged.Te a leírtak alapján hűséges vagy hozzá,de ő felőle olyan semmibeveszlek téged.Minden esetre lesz ami lesz,de légy résen haver.
2019. jan. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!