Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek elcsábíthatja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elcsábíthatja a másik fiú a barátnőmet vagy csak én aggódom túl? Kéne valamit tennem vagy csak nézzem amit csinálnak?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú az iskolában aki 11.es en 10. baratnom 9. Ez a fiú "csak úgy" megtalálta a barátnőmet és elkezdtek beszélni. A barátnőm bárkivel elbeszélget ezzel nincs is semmi baj, de mondta is hogy helyes, majd elhívta a fiú beszélgetni. Már 1 héten belül háromszor maradtak csak úgy kettesben beszélgetni iskola után vagy sétálni mentek vagy az iskolában maradtak vagy el is hívta valahova ezt nem tudom mert én hazamentem. De azt tudom hogy egyik alkalommal a srác már csokit is vitt neki és a barátnőm állandóan vele akar lenni. Szünetekben is már nem velem van, mondjuk eddig se voltunk együtt minden szünetben de azóta ez még kevesebb szinte sosincs velem. Órákon se nyilván mert egyel fölötte járok. Iskola után is már 3szor maradt vele és még többet akar mostmár minden nap vele akar lenni suli után is. Szerintetek ez tényleg csak barátság? Vagy lehet később több is?
2019. jan. 23. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te h.lye vagy?

Vagy ez egy rossz poén

2019. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom mi nem egyértelmű ebben. Ha vele többet akar lenni, mint veled, csak azt tudom tanács hogy hagyd ott. Lehet először kicsit faj, de később rájössz, jobb, h ezt tetted
2019. jan. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy pun¢i megmondod szépen a srácnak hogy ez így nem járja. Bár ezt korábban kellett volna. Én már csak dobnám ezt a rongyot minél előbb.
2019. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kezd komolyabbra fordulni a dolog, ezt mindenképpen beszéld meg a barátnőddel. Ha szerinte ez így normális, akkor nem kéne tovább folytatnotok együtt.
2019. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfog lépni úgyhogy gyorsan állítsd meg azt az elvetemült jányt.
2019. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de én már rég felkentem volna a falra nyaknál fogva a másik csávót. A csajt meg dobnám a helyedben, ha tényleg többet akar vele lenni, mint veled. Persze, nekem is van barátnőm és neki is van fiú barátja, viszont az a fiú az egyik legjobb haverom így bízok benne.
2019. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végül a csaj dobott hogy sok vita volt meg hogy nem kellett volna féltenem a masik palitól és ezért szakít. Mostmár vele van együtt xddd
2019. febr. 1. 16:41
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobbat érdemelsz nála, ez biztos.
2019. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!