Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek milyen volt (ha volt)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt (ha volt) a barátság extrákkal? Ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Az egyik osztáytársammal 10.-ben lettem nagyon jóban. Nem vagyunk legjobb barátok, de egész jóbsn vagyunk, meg van egy eléggé összetartó baráti társaságunk osztályon belül. A srác most 18, én 17, volt már hogy egymásnak estünk osztálykiránduláson, vagy ismerősünknél a fürdőben, de csóknál meg tapizásnál sosem jutottunk tovább. Én még szűz vagyok, ő már nem, de maximálisan megbízom benne. Gondoltuk hogy belemennénk ilyesmibe, de egyenlőre így csak "titokban", mert nem akarjuk hogy az osztályba ez így egyből kitudódjon, meg pletykálnának stb.

Nektek volt már részetek ilyen kapcsolatban? Ha igen milyen volt?



2019. jan. 27. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

De szégyellném magam,ha ilyen lennék,mint te 😊

Másrészt kellene francnak olyan lány,aki így veszítette el

2019. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nem javaslom, később nagyon bánhatod, még ha most jó ötletnek is tartod. Hasonló kapcsolatba vesztettem el fiúként. Mi ugyan együtt voltunk, de nem szerettem a lányt, pedig azt hittem. Mai napig bánom, hogy vele volt az első.

A barátságotok is rá mehet később és lányként idővel többet fogsz érezni, mivel intim viszonyba kerültök és neked ez lenne az első is. Mivel osztály társ is emiatt különösen kényes a téma.

Volt barátság extrákkal kapcsolatom is, egy 3 éves barátság bánta, mert többet érzett a lány.

2019. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Nincs az az Isten hogy énbel mennjek egy ilyen kapcsolatban. De a te életed úgy cseszed el ahogy tudod

16L

2019. jan. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem volt ilyen kalandom, meg 16-17 évesen nem is ezen járt az eszem
2019. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Te ezt most komolyan gondoltad?

O persze nem bánja mert már rég elvesztette de ha te így akarod akkor csak hajra

De akkor ne várd el h mások tiszteljenek

Főleg ha pletyiznek rola

Akkor abból nem maszol ki

2019. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha olyan a srac akiben teljesen megbizom és évek ota barátom és többet is érzünk akkor igen. Bele mennék. Egyébként csak egy haverral sosem.
2019. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
#6: A szüleid büszkék lennének rád.
2019. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt vagyis van még igaz csak nagyon ritkán jön össze.
2019. jan. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel te szűzvagy én meggondolnám, hogy így e szeretném elveszteni, persze ez marha csábítóó ajánlat így ilyenkor, de komolyra fordítva első csak egyszer lessz és nagyon megtudja alapozni hogyan fogsz a jövőben ehhez hozzá álni. Szerintem magad érdekében gondold át nem e lenne jobb ha valkivel olyannal történne meg akit szeretsz is, hogy jobb legyen az első élményed. :)


22/F

2019. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!