Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális kapcsolat ha mindig...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kapcsolat ha mindig veszekedünk, úgy hogy még 1 éve sem vagyunk együtt?

Figyelt kérdés
Februárban lesz 1 éve,hogy összejöttünk. Én már mikor először megláttam,megtetszett nekem,2 évig csak haverok voltunk én meg egyre jobban kedveltem. Aztán 2018 januárjában találkoztunk újra és ő is szabad volt még én is(ráadásul úgy voltam már vele,hogy nincs mitől félnem) ezért bevallottam neki hogy mindig​ is rajongtam érte. 2 hétre rá össze is jöttünk. 1 hónap után már össze is vesztünk és azóta majdnem minden napos hogy összekapunk, én sírok ő meg folyton mérges rám. De utána pár órára rá állandóan kibékültünk. 3 hónapja már vele élek és egyre csak sűrűbb az összekapásos állapot. Mondjuk hozzáteszem, ő tart el engem,hiszen még iskolába járok. De most én magántanuló vagyok, ő meg munkanélküli, mert felmondott. Szóval éjjel nappal együtt vagyunk. Lehet csak a stressz,meg az állandó együtt lét teszi,de én nem is bírnám nélküle. Nagyon szeretem, de úgy érzem ő már engem nem. Már soha nem hallgat meg,nem próbál megérteni, és mindig nekem kell odamenni kibékülni,folyton nekem kell kényelmes mindent. De egyszerűen nem akarom elveszíteni, örökre az övé akarok lenni. Csak mostanában is kezdenek eldurvulni a dolgogok. Szerintetek szeret még, és nagyon stresszes? Vagy nem is fog működni ez a kapcsolat? Én 18 éves vagyok és sajnos mindent hamar magamra veszek,a barátom pedig 23 éves és ő meg nagyon hirtelen haragú. De tudom mindig 2 emberen múlnak ezek,tudom hogy nem vagyok szent és önző vagyok mert nem akarom elengedni,de tényleg ő a mindenem.Aki kapcsolatban él, nektek is van hasonló? Vagy más is sűrűn veszekedik? Vagy szerintetek milyen egy jó kapcsolat?

2019. jan. 28. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
nem menjetek szét
2019. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat sajna meg fiatalok vagytok es szerintem

Nem is vesz komolyan :/

2019. jan. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én sem akarom,hogy szétmenjünk ,de ha nem boldog velem,csak lehet miattam nem akarja kimondani. Vagy nem tudom :/ és igen fiatalok vagyunk,meg hát úgy jöttünk össze hogy akkor még nem ismertük ki teljesen egymást. Előttem volt neki egy több mint 4 éves kapcsolata, együtt is éltek,a lány meg 1 évvel idősebb volt mint ő.
2019. jan. 28. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok az 1. válaszoló szószólója, de a válaszát a kérdező alighanem félre értette. Szerintem az 1-es ezt akarta írni a kérdésedre (hogy normális-e ez a kapcsolat):

"Nem. Menjetek szét!"

Ha rosszul értelmezem, elnézést kérek az 1.-től.

2019. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

"Már soha nem hallgat meg,nem próbál megérteni, és mindig nekem kell odamenni kibékülni,folyton nekem kell kényelmes mindent. De egyszerűen nem akarom elveszíteni, örökre az övé akarok lenni."



Szerintem mindenképp próbáld egy romantikus helyzetben, veszekedés nélkül kiönteni a szíved, hogy mik a fájdalmaid, és hogy mit szeretnél, és hogy ő mit szeretne. Azért van a sok veszekedés, mert ő is és te is valami mást vártok (el) a másiktól, ami nem teljesül.

2019. jan. 29. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oh lehet. Elnézést kérek ha rosszul értelmeztem >< és köszönöm az újabb válaszokat!

4. Válaszoló: köszönöm a tanácsot, de próbáltam már...meg ő mindig ki is mondja a dolgokat, én vagyok az aki nem szokta. De mikor nyugis helyzetben is vagyunk úgy mondom el a dolgokat, utána abból szokott veszekedés lenni. Mindig félre érti amit én akarok neki mondani... én meg amint úgy szól rám elkezdek sírni, mert nagyon meg tud bántani azzal amiket mond. :/ Azért szoktam inkább külön vonulni ha olyan van ,aztán ha lenyugszik meg bocsánatot kérni.

2019. jan. 29. 13:43
 7/9 A kérdező kommentje:

De majd most lesz az 1 éves év fordulónk...megpróbálok nagyon romantikus helyzetet létesíteni, meg hogy egész nap nyugi legyen és akkor majd mondom neki,hogy tényleg mindenbe öntsünk tiszta vizet. Holnap megy amúgy is állásinterjúra, szóval ha újra dolgozni fog lehet minden megint jó lesz. Meg hogy nem leszünk folyton együtt.

Köszönöm szépen mindenkinek mégegyszer! ^^ főleg a(z) "ssaa" nevű válaszolónak, sok reményt adtál most :) ^^

2019. jan. 29. 13:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a kötözködés benn e van az alaptermészetében?

Lehet, hogy zavarja a saját kínja a munkanélküliség is. Ebben az lenne jó ha nyugtatnád, hogy te ettől még szereted őt.

Lehet, hogy az is zavarja, hogy te tanulsz ahelyett, hogy dolgoznál és tennél valamit a közösbe. Ebben neki kellene megértőnek lennie.

A legfőbb probloéma az ha napi megélhetési gondotok van ebben a helyzetben.

Végül: nem tennék oloyan elhatározást ami a másik félen is múlik. Van akit zavar a túlzott ragaszkodás. Ő a társad de nem a tulajdonod. Ha menni akaqr akkor inkább menjen vagy lépj le te, csak beszéljétek meg miben ért benneteket csalódás

2019. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek szét a családotokban, ők hogyan élnek? Az ember a viselkedési mintákat otthonról hozza és csak nehezen tud rajta változtatni
2019. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!