Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm szeret engem, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szeret engem, de nem érzi magát szabadnak. Miért?

Figyelt kérdés
Hogy összefoglaljam...Együtt vagyunk ma 1 éve és 4 hónapja. Előtte egy olyan lány volt, akinek nem voltak hosszú kapcsolatai, de nem volt "örömlány", mert ezekből se volt sok. Összejöttünk, és egyikünk se volt még ennyire boldog, vagy ennyire nyílt valakinek. Mintha mind a ketten a másikban találtuk volna meg a nagy "Ő"-t. De időnként előhozza, hogy nem érzi magát szabadnak... Most, hogy van valakije nem beszélhet "úgy" fiúkkal, még ha nem is akar tőlük semmit. És mondja is, hogy ha valakivel csókolózna, vagy lefeküdne csak bűntudatot és rossz érzést vonna maga után, és egyátalán nem akar nélkülem élni. Mindent együtt terveztünk meg, együtt vagyunk amennyit tudunk. Nincs 1 perc se, ami erőltetett lenne. És nem értem. Mit tudnék mondani neki?

2019. jan. 30. 22:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui.: 18/F
2019. jan. 30. 22:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a társkeresős, ismerkedős, kipróbálós korszak, túl korán jöttetek össze. Van akiknél működik, van ahol nem. De ez hosszú távon nem lesz tartós kapcsi.
2019. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap még beszéltünk egy órát és a mai nap is átrágtuk...Megvan,mi a problémája. Ránk tartozik, de megoldottuk. Nagyon féltem tegnap... De minden rendben,azért köszi <3
2019. jan. 31. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!