Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem túl magam ezen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam ezen, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy véget vetettem egy 1,5 éves kapcsolatomnak. Nagyon sok minden jó volt benne, de volt benne olyan is, ami rossz volt, amikor nem éreztem jól magam mellette, vagy csak unatkoztam. Szóval szakítottam. Ezután 1 hétre rá, összejöttem valaki mással, akinél érzem, hogy megbecsül, szeret engem, állandóan aranyos velem meg minden. Tényleg jól érzem magam vele. A lényeg, hogy 2-3 nap után, annyira el kezdett hiányozni az exem, hogy a sírás kerülget. Azt kívánom sokszor, hogy bárcsak újra együtt lehetnénk. Persze ez csak is tőlem függ, de a mostani barátnőmnek sem szeretnék fájdalmat okozni. Mit tegyek?

2019. febr. 2. 11:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi... 19/F
2019. febr. 2. 11:10
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem te magad sem tudod, hogy mit akarsz. A mostani barátnőddel mindenképp szakíts, tapasztalatból mondom, hogy semmiképp sem lesz jó vége. Az biztos, hogy meg fogod bántani, ha ez így folytatódik, tiszteld már annyira, hogy nem vagy vele, ha mással akarsz lenni.

Egyébként amit érzel az exed iránt az nyilvánvalóan nem több, mint az emlékek utólagos megszépülése. Szimplán kötődsz hozzá, mert sok ideig együtt voltatok, de ne felejtsd el, hogy okkal lett vége. Ha egyszer meguntad, nyilván megint megunnád.

2019. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szóval, ha mindenképp döntenem kéne, akkor a mostanit válasszam és ne az előzőt, mert az előzővel néhány hónap után újra megunnánk egymást, még akkor is, ha tudnánk változtatni a dolgokon és mindketten megváltoznánk?
2019. febr. 2. 16:24
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts a mostanival, mert semmiképp sem vagy bele szerelmes (és ezt te is tudod).

Esetleg keresd meg az exed ezek után, és beszéljetek.

2019. febr. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Próbáld elfelejteni vagy gondolj arra hogy nem volt tökéletes kapcsolat és az új barátnőddel légy boldog
2019. febr. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az a vicc, hogy amióta szakítottam vele, mindig azt álmodom, hogy együtt vagyok vele és nagyon jól érezzük magunkat. Tudom, hogy ez a valóságban másképp lenne, de akkor is fura ez az álom :D
2019. febr. 3. 08:43
 7/14 anonim ***** válasza:
De az csak álom. Emlékszel arra az időre, amikor még minden szép volt, de az már nem létezik a valóságban.
2019. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem, hogy a mostani barátnőmet választom. Én még mindig hiszek abban, hogy az "igazi" úgy is vissza talál hozzánk egy idő után. Ha úgy van megírva, hogy nekem az előző kapcsolatom béli lánnyal egymásnak vagyunk, akkor úgy is azok leszünk, de addig élvezni kell az életet, szórakozni kell, tapasztalatokat kell szerezni, mert lehet azok a tapasztalatok szükségesek ahhoz, hogy később újra tudjuk kezdeni a kapcsolatot.
2019. febr. 3. 18:39
 9/14 anonim válasza:
Ne légy ennyire önző.
2019. febr. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakits a mostani lannyal.nem erdemli meg h vele legy.te meg szereed az exed.sokkal tobb az esley h exeddel minden jo legyen ha eloszor vege o is tisztabban latja a dolgokat te is es konyebben tudtok valtoztatni tudjatok mar mit hibaztatok. Es akar ez egy boldog kapcsolat jovoje.hidd el szakits a mistanival en sztem
2019. márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!