Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom szerint nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint nagyon gyerekes vagyok mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elég sokszor mondja hogy olyan mintha ötévessel lenne együtt de engem ez eléggé zavar és meg is mondtam neki. Tény hogy fiatalabbnak nézek ki.. ő is van hogy néha behülyül és ötéves szintjén van csak az a különbség hogy én nevetek rajta.. Amúgy öt hónapja vagyunk együtt és elég érdekes a kapcsolat de ami tuti hogy ez idő alatt nagyon megszerettük egymást.

Én 16/L ő 18/F



2019. febr. 3. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Komolyság..

Mondjuk nekem az az érdekes ebben a kérdésben, pedig a lányok/nők gyorsabban fejlődnek,komolykodnak,érettebbek stb..

Ez nem vicc kategória, beszéljétek meg egymás között mert ez nem mehet túl sokáig igy..

- Merem remélni hogy nem csak a szex miatt vagytok együtt..

2019. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aki szeret, az olyannak szeret, amilyen vagy. Ne változz meg senkiért, örülj, hogy ilyen vagy.
2019. febr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sokszor kritizál, bírálja a viselkedésedet, csak megkérdezném tőle, hogy szeret-e egyáltalán? Szerintem egy idealizált álomlányt képzel el, aki nem te vagy.

Hosszú távú kapcsolatra ne számíts vele...

2019. febr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!