Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy jöhetnék vele össze?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel kb 1 eve szakitottam, aztan fel eve kibékültünk , és azota neha rairok neha meg Ő rám. Én még mindig ugyanazt érzem mint régen, de ő nem tudom. Hirtelen nem szeretnem letámadni, de ha tul sokat tokolok , hogy ujra ismerjem (mert azota tuti sokat valtozott) akkor meg lehet már késő lesz. Szerintetek melyik utat valasszam?
2019. febr. 3. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, beszélgessetek. Ki fog derülni, hogy ki, hogy áll a dologhoz.
2019. febr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi miatt szakítottatok?
2019. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy csaj, aki ossze vissza hazudozott a hatam mogott en meg joba voltam vele. Baratnomnek olyanokat mondott hogy jol csokolozok, elakarta hitetni vele hogy megcsalom, hát sikerult is, mert a baratnőm szemszögéből nagyon hülyen nezhetett ki hogy tok sokat beszelek egy csajjal aki mondja neki hogy megcsalom , és én meg mit nem tudva errol beszoltam neki hogy mostanában kedvetlen amikor velem van, erre o olyanokat mondott hogy a másik csaj persze mindig orul ha láthat, én meg akkor nem ertettem a helyzetet. És mivel nem nagyon sikerult megbeszelnünk vége lett. Azota megbeszéltük már. Onnan tudom hogy történt.
2019. febr. 9. 01:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!