Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek ez egy ürügy volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez egy ürügy volt?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel már 1 éve együtt vagyok.Én 22 ő 19 éves.Voltak már olyan problémák a kapcsolat elején, hogy fent maradtam egy társkereső oldalon, de csak visszaigazolásért mert ezt tőle nem kaptam meg abban az időben.A másik pedig hogy nem volt még komoly kapcsolatom, ő az első, és hogy nem raktam ki vele a közösségi oldalra képet, a státuszom se változtattam meg. Most pedig az történt, hogy egy kamu profil bejelölt, nem jelöltem vissza, csak megkérdeztem ki ő? Előállt egy kamu szöveggel, egyből tudtam hogy barátnőm keze van a dologban. Fel is hívtam az illetőt, és nem ő volt(barátnője volt). A kamu szöveg ez volt hogy leköltözött egy másik városból, az én városomba, és hogy be-e mutatnám neki a várost. Mondtam van egy bökkenő ezzel, van barátnőm. Megértette. Másnap pedig rámírt hogy mit csinálok, ilyenek. És feljött az a kérdés este 8-kor, hogy bemutatnám neki a várost, és hogy mit szólnék ahhoz ha felmennék egyet teázni. Megkérdeztem tőle, hogy teázni? Azt mondta más is lehet. És megkérdezte, hogy sex? És persze visszavágtam erre, hogy miért ne?

Egyből vártam barátnőm hívását, és minden féle rossz melléknével felruházott. Elmondtam neki hogy, ezt azért csináltam mert, amit elkezdett játékot akkor én végig is viszem, hogy rádöbbenjen, hogy ez a játék egy nagyon gyerekes húzás volt. Megértem, egyből tisztázni kellett volna a kamu profillal, hogy stop!

Erre barátnőm hívtam vagy 40szer és nem veszi fel, csak sms formájában irkál, hogy vége, meg hogy jobbat érdemel, ő nem ezt érdemli.Amikor mondtam neki, hogy tudtam erről az egészről csak azt akartam, hogy kibukkanjon a szög a zsákból. Nem hisz nekem.


Mi a véleményetek erről? Ez valami ürügy lehetett, hogy tudjon szakítani? Megértem hogy hibáztam én is, de ez a játék nagyon gyerekes húzás volt.


2019. febr. 3. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt írtam volna mint Te. Amúgy egy ilyen lány mellett hamar galambősz leszel vagy kopasz, mert kihúzod az összes hajad. Elengedném.
2019. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes a barátnőd meg a dráma, amit művel.

Vagy tényleg kell az ürügy a szakításra vagy csak teszi a sértődöttet. Én hagynám egy kicsit, nyugodjon le, aztán beszéljünk.

2019. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lapát
2019. febr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna a kamuprofilnak hogy nem tudtam hogy a nőmnek ekkora rlbanc a barátnője... Nagyot nézett volna
2019. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

40szer hívtam telefonon, pincsiztem, beláttam hogy én is hibáztam ebben az egészben. Erre kiderül, hogy dühében elment az exével egy másik városba(Debrecenbe) bulizni.

És még én futottam utána, hogy tényleg milyen hülye voltam hogy visszairtam, meg hogy meg akartam leckéztetni.....

Kérdezem én, miért? Egy normális,igaz,hűséges nő megtesz ilyet?

Hihetetlen, első komoly kapcsolat, és így kell csalódni.

2019. febr. 3. 21:38
 6/8 anonim ***** válasza:
19 éves lány ilyen gyerekes tud lenni? Jézus faxa... Még hogy te hibáztál.... Eszedbe ne jusson bűntudatot érezni
2019. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A miért ne után írhattam volna a nevét (a csajodet)

Így akkor könnyebben tisztaztad volna magad

De hat ha ennyire féltékeny akkor hagyd, ha esetleg kibekulnetek se lenne olyan mint regen. Minden pillanatban ott lesz és számon ker azzal a hülye fejével

De hat ez van, minek magyarázkodni ha le se szrja

2019. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem , és nem tudom elengedni. De mégis valahogy meg kell lépnem ezt! Nagyon fog fájni, ez nekem felért egy megcsalással, még akkor is, ha nem történt semmi köztük!
2019. febr. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!