Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van még esély az ujrakezdésre?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esély az ujrakezdésre?

Figyelt kérdés
Tavaly agusztusban szakítottunk barátnőmmel(17). Lényegében békében váltunk el és barátok maradtunk, de szakítás után dúrván 1-2 hétig tartottam csak vele a kapcsolatot és azóta nem beszéltünk egymással. Ennek meg volt az oka, mivel szakítás után nem sokkal más fiuval kezdett ismerkedni, és sajnos akkor nem láttam esélyt a visszahódításra, így meg barátkozni nem akartam hisz utána még szerettem ahogy ő is még valamennyire. De a hibáim miatt szakított. Az egyik hibám pl. hogy eltávolodtam tőle valamiért, fogytak a közös témák... Pedig szerettem. Hozzáteszem ekkor épp költöztem és a távolság megviselt. És sajnos a szex sem volt az igazi. Pár hónapot voltunk csak együtt, de az a pár hónap mesés volt, viszont a szexig ritkán jutottunk el, mivel a költözés meg egyéb dolgok elvették ezt az időt. De mikor sikerült a dolog, akkor sajnos meg nem tudtam túl jól teljesíteni. Viszont bíztam benne, ha a költözés lezajlik, többet lehetünk együtt és a szexre is több időt tudunk fordítani... De inkább szakított. Na de tegnap újra jártam a régi városomba és a bementem enni a kfc-be ahol ő maga vette fel a rendelésem. Meglepődtem, hisz mikor együtt voltunk még nem dolgozott ott. És mivel már tényleg rég beszéltünk így elhívtam kávézni hétvégére mint barát. Ő pedig örömmel elfogadta a meghívást. Örült hogy láthatott és én is neki. Ezért kérdem, hogy ebből lehet-e még valami, mert még mindig érzek valamit iránta.
2019. febr. 5. 17:36
 1/3 Martinho1337 válasza:
Lehetséges. Nehéz az én szemszögömből is eldönteni. De szerintem még lehet nála esélyed. De annyira ne "bízd" el magadat.
2019. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A remény hal el utoljára - tartja a közmondás. A leírásod szerint én látok reményt az újrakezdésre. Mivel ő szakított, rajta kell látnod, hogy akarja-e, beleegyezik-e a közeledésbe.

Mit veszítesz, ha nemet mond? Semmit. Tisztán fogsz látni. Mivel még most is vonzódsz feléje, próbáld meg a közeledést.

2019. febr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem latok ra sok eselyt. Szerintem csak orult neked, mint baratnak, kedves ismerosnek. Nem ertem miert kell egybol belekepzelni ilyen dolgokat. Raadasul o szakitott veled, eltavolodtatok egymastol meghozza par honap alatt mig egyutt voltatok. Azt mondod a szex sem volt jo, ennek mondjuk tobb oka is lehet, akár az is h akkor még nem csiszolodtatok ossze. Viszont a szex is nagyon fontos egy kapcsolatban, mondhatni ha azzal gond van, akkor legyen barmilyen nagy a szeretet, elobb utobb annyi a kapcsolatnak. Ha ujra ossze akart volna jonni veled akkor szerintem keresett volna, nem pedig arra var, hogy hatha osszefuttok valahol. Persze menj el a talira, beszelgessetek es akkor mar szerintem te magad is okosabb leszel ez ügyben.


Egyebkent megeshet, hogy nincs igazam, de ehhez altalaban jo szemem van, en magam is voltam hasonlo helyzetben, ezert jo indulatbol mondom, ne fuzz hozza nagy remenyeket. Sok sikert!


20/L

2019. febr. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!