Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Dilemmában vagyok. Más is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemmában vagyok. Más is volt már így ezzel?

Figyelt kérdés
Szóval: Az a helyzet, hogy nem vagyok az a 10/10-es kigyúrt, páva, piás, cigis ( De ide még csomó ilyet ideírhatnék) srác. lehet, hogy maga a kérdés picit furán fog hangzani. Tehát: 10-ből max 4-5 közöttire értékelném magam, annál többre nem igazán. És szerintem ez így egy fokkal gagyibb, mintha 1-es vagy 10-es lennék. Mert az első esetben elfogadnám, hogy szarul nézek ki, és valószínűleg nem lesz senkim, a 2.esetben pedig semmi miatt sem aggódnék... Viszont a közepes kinézettel az a baj, hogy adott esetben, aki nekem megtetszik, annak jobb fog kelleni, mint én... Ha a beszélgetésig eljut valakivel az ember, onnantól már szinte csak rajta múlik, de így, az a baj, de nagyrészt ma már a külső az első... Elég bizonytalan vagyok tehát magammal, mert az is fennáll, hogy soha nem lesz senkim az előbb leírtak miatt, de akár az ellenkezője is lehet.. És nem jó ez a bizonytalanság.. Mit gondoltok? Reálisan látom a dolgokat, vagy baromi hülye kérdést írtam ki??😂😂😂😐😐 (16)
2019. febr. 6. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
16 évesen még én sem voltam kigyúrt, jóképű, pénzes, magabiztos, nők kedvence alfaállat. De aztán változtattam. Jött egy helyes fidelitaszos lányka. Egy két állami megrendelés apucitól. Csurrant-cseppent az Elios lámpákból, a Tao pénzekből is az asztalra. Ilyen az élet fiam. Nem kell depozni... mit depizel?
2019. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A beszélgetés egyáltalán nem mérvadó sajnos. Ezt tapasztalatból mondom. Én is beszélgettem egy sráccal, nagyon kedvesnek tűnt, én is próbáltam érdeklődni, aztán meg egyszer már csak nem írt.Ja és én is úgy vagyok, mint te: nem vagyok topmodell, de csúnyának sem nevezném magam semmiképp, volt már 2 barátom is, de ez a fiú nem jött össze.

19/L

2019. febr. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!