Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Írjak rá, vagy mondjak le róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak rá, vagy mondjak le róla?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár hónapja ismerjük egymást. Nagyon jókat szoktunk beszélgetni, és nagyon sok jel mutat arra, hogy tetszem neki. Nekem is nagyon tetszik, de ezt még nem mondtuk egymásnak. Hetente egy alkalom van, (egy különóra) ahol tudunk találkozni. Sok olyan alkalom volt, amikor nem jött el, és ez önmagában nem is akkora baj. De mivel ezek az órák nem végtelen ideig vannak, ezért eléggé nagy baj. Még 3 alkalom lesz, és ebbol kettore biztos nem jön el. Lehet hogy az utolsóra sem. Követjük egymást Instagramon, és ott is szoktunk beszélgetni... (Sokszor szokott ölelos emojit küldeni, és én is szoktam neki [🤗]) Megírtam neki, hogy nagyon sajnálom hogy nem jön el az órákra, és o is azt mondta hogy sajnálja. Nagyon ritkán elérheto Instagramon, és általában én szoktam a beszélgetést kezdeményezni. Merjek ráírni hogy találkozzunk, ha nem jön el az utolsó órára sem? Várjam meg, hogy o írjon rám? Mit lehet ilyen helyzetben csinálni?



Minden választ elore is nagyon köszönök! :)


Ui: Az órák után, már nincs több ilyen helyzet amikor tudnánk találkozni :/



2019. febr. 6. 21:49
 1/7 Thispain ***** válasza:
Szerintem írj rá, de a találkozásnak ne szabj meg esetleges feltételt.
2019. febr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá. Lehet hogy ő életed szerelme csak még nem tudsz róla. Sok sikert. :)
2019. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezen gondolkozok... Ha megvárom hogy o írjon nekem, akkor fenn áll az az esély, hogy azt hiszi hogy megsértodtem rá, amiért nem jött el.


Nagyon köszönöm!

2019. febr. 6. 22:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Írj rá és beszélj meg vele órán kívüli találkozót. Lehet nem jön össze, de legalább megpróbálod és nem lesz benned az a kérdés, hogy "Mi lett volna, ha....?"
2019. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Èn pèldául,azt várnam,hogy kűzdjenek èrtem.
2019. febr. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azzal semmit nem veszítesz ha ráírsz. Mert ha nemet is mond, akkor sem fogtok találkozni, ami esteleg kellemetlen lenne. Ha meg igent mond az meg nagyon jó. Veszíteni nem tudsz. És ha nem teszed meg, akkor jó sokáig fogod magadtól kérdezgetni, hogy mi lett volna ha...? Tapasztalatból mondom.Bátorság! Bízz magadban! Különben is. Kockázat nélkül nincs nyereség se
2019. febr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. febr. 8. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!